Trine 2 Türkçe Desteğiyle Geliyor

Frozenbyte’tan beklediğimiz müjde geldi.

Bu çok büyük bir sürpriz değil elbette. Zira Trine, çıktıktan bir hayli süre sonra olsa da 23 Studios ve Frozenbyte’ın çalışmaları sayesinde Türkçe altyazı desteğine kavuşmuştu. Ancak bu sefer Türkçe desteği için uzun süre beklememiz gerekmeyecek gibi. Zira Finlandiyalı dostlarımızdan bugün aldığımız haber, Trine 2’nin çok büyük bir ihtimalle Aralık ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte yayınlanacağını gösteriyor.

Unutmadan oyunu şu an Steam üzerinden 14.99$’a ön sipariş verebileceğinizi ve 2 bölümden oluşan betasını deneyebileceğinizi hatırlatalım. Betanın çevrimçi co-op desteği olduğunu da ekleyelim.

Ayrıca ön incelememiz de yolda…

Frozenbyte’tan gelen güzel haberler bunlarla sınırlı değil elbette. Oyun Xbox 360 için XBLA, PS3 için PSN, PC ve MAC içinse Steam üzerinden yayınlanacak. Ayrıca PC-MAC versiyonu için perakende satış kanallarında boy gösterecek bir de Collector’s Edition planı var. Focus Home Interactive’in dağıtacağı bu özel versiyon, oyunun soundtrack’inin yanı sıra sanat çalışmalarının yer aldığı özel basım bir artbook içerecek.

Bir cevap yazın