Trine 2 Kazanmak İster Misiniz? Güncellendi: Kazananlar Belli Oldu

Trine 2’nin büyüleyici dünyasını hala keşfetmediyseniz, işte fırsat!

Trine 2 yarışmamızın kazananları belli oldu. Doğru cevabı veren oyunseverler arasından rasgele belirlenen 3 okurumuz Trine 2 Steam kodlarının sahibi oldu. Kendileriyle bize ilettikleri e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz. Kazanamayanlar ise üzülmesin, daha yeni başladık. Yani hediyeli etkinliklerimiz devam edecek.

İşte Trine 2 kazanan okurlarımız:

  • Mehmet Murat Çil
  • Alev Sakarya
  • Yusuf Hitay

Doğru cevaplarımız ise şu şekilde olacaktı.

  • Frozenbyte’ın kurulduğu ülke Finlandiya.
  • Geliştirmekte olduğu yeni oyunun ismi Splot.

Orijinal metin: 12 Aralık 2011- 20:51

Neredeyse iki yıldır yolunu gözlediğimiz Trine 2, nihayet geçtiğimiz günlerde PC ve MAC platformları için Steam üzerinden oyunseverlerle buluştu. Hatta sizler için ufak bir inceleme de kaleme aldık. Eğer hala okumadıysanız buraya tıklamanız yeterli.

Eğer incelememize göz attıysanız, ama hala Trine 2’nin büyülü dünyasını keşfe çıkma fırsatı bulamadıysanız üzülmeyin. Size güzel bir haberim var: Şu an elimizde üç şanslı okurumuzu bekleyen üç adet Trine 2 Steam kodu bulunuyor…

Bu kodlardan birini kazanmak içinse tek yapmanız gereken buraya tıklamak ve sizlere sorduğumuz iki soruya doğru yanıt vermek. Yarışmaya katılabilmek için Facebook sayfamıza katılmanız gerektiğini belirteyim.

Tabii soruları yanıtladıktan sonra gerçek adınızı, soyadınızı ve sizlere ulaşabileceğimiz bir e-posta adresini de girmeyi unutmayın. Doğru cevap verecek arkadaşlar arasından rastgele belirlenecek üç şanslı okurumuz Trine 2 Steam kodlarının sahibi olacak.

Kazanma şansınızı artırmak isterseniz Trine 2 Facebook sayfasını ziyaret ederek Frozenbyte’a destek olabilir, bu küçük ama kocaman kalpli oyun stüdyosuna birkaç kelime ile sevginizi gösterebilirsiniz. Çok yakın bir zamanda oyuna Türkçe altyazı desteğinin de ekleneceğini hatırlatayım.

Yarışmamız Cuma günü saat 20:00’a kadar devam edecek. Kazanan arkadaşları yine buradan duyuracağız ve kendilerine belirtmiş oldukları e-posta adresi üzerinden ulaşacağız.

Kazanamazsanız da sakın üzülmeyin, oyun hediyelerimiz ara vermeden devam edecek. 🙂

Trine 2 ss 15

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Trine oyunu rastlantı eseri elime geçti ama tekrar tekrar sıkılmadan oynamaktan vazgeçemeyeceğim bir oyun oldu. Trine severler için 2. oyunun çıkması büyük bir hediye. bir an önce oynanmalı 🙂

Bir cevap yazın