Treyarch’ın Yeni Oyunu Call of Duty: Black Ops 2 Mi?

Josh Olin: “Sizden fazlasını bilmiyorum”

Treyarch’ın sıradaki Call of Duty projesi Black Ops 2 olabilir mi? Resmi Xbox dergisi OXM, bu soruyu Treyarch topluluk yöneticisi Josh Olin’e yöneltmiş ve “sizden fazlasını bilmiyorum” tadında politik bir cevapla karşılaşmış.

Black Ops’un iki yıl önce Modern Warfare 2’nin kırdığı tüm rekorları tarihe gömdüğünü göz önüne alırsak, Treyarch’ın bu formülde keskin bir değişime gitmeyeceği sonucuna ulaşabiliriz sanırım. Söz konusu bir “devam oyunu” olmasa da Treyarch muhtemelen yine World at War- Black Ops tadında bir bağlantı kurmak isteyecektir zaten. Aslına bakarsanız şimdiden bir öngörüde bulunmak de pek mantıklı değil. Zira büyük bir olasılıkla 2012’nin ilk aylarına kadar bu konuda hiçbir şey açıklanmayacak. Activision’ın ölmekte olan inekten ne kadar süt sağarsam kardır yaklaşımını da düşününce olayın bir heyecanı da kalmıyor zaten. Yalnız Josh Olin’in cevabı bana 80’lerin meşhur pop rock grubu Cutting Crew’in bir şarkısını anımsattı. “Gözlerden uzak kalacağım, kafam kuma gömülü. Senden fazlasını bilmiyorum.”

4 Yorum

  1. Ziyaretçi

    yeni bir motorla gelsin de ne gelliyorsa gelsin.hala 2003ten kalma texturelerle oynamak mide bulandırıyor kimse senaryo bilmem ne saçmalamasın.bf3 eze eze yok edecek zaten codu mw3ten sonrası muallak..hatta mw3ün akıbeti bile muallak.

  2. Mehar

    bf’nin sadece vietnam bf2 gibi oyunlarını daha cok kücükken oynamıştım cok da eğlenceli değillerdi. Hele vietnam iğrenci:) sonra cod ile tanışdım ilk 3 oyunu can sıkılınca oynuyordum sonra 4 cıktı fps oyunlarında devrim niteliğindeydi. Muhteşem grafik kalitesiyle efektleriyle ve senaryosuyla cok hoşuma gitmişti. O zamandan bu zamana cod fanıyım başka da fps oyunu tanımam.

    Task Force 141

Bir cevap yazın