Transcend Yeni MP3 Çaları MP300’ü Satışa Sundu

15 gram ağırlık ve 15 saat pil ömrü!

Transcend MP300

Depolama ve multimedya ürünleri ile dikkat çeken başarılı firma Transcend, kompakt dijital müzik çaları MP300’ü satışa sundu. MP300, müziğini tanında taşımak isteyenler için ideal bir kombinasyonla geliyor: minimum ağırlık ve maksimum pil ömrü.

Transcend MP300

Sahip olduğu Li-Ion pil ile tek bir şarjda 15 saat kesintisiz müzik çalabilen cihaz, en popüler ses formatları olan MP3, WAV ve VMA’yı destekliyor. USB 2.0 arayüzü ile ses dosyaları dışında resim ve dokümanlarınızı da kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun için herhangi bir yazılım da yüklemenize gerek yok, tek yapmanız gereken cihazı bilgisayarınıza bağlamak ve sürükle-bırak yöntemiyle yanınıza almak istediğiniz dosyaları cihaza kopyalamak.

Transcend MP300

Dairesel desenleri ve ince tasarımıyla oldukça şık bir görünüşe sahip olan cihazın en çok dikkat çeken yanlarından biri de sadece 15 gram olan ağırlığı. Müzik dinlemediğiniz anlarda cihazın yanınızda olduğunu unutmanız bile mümkün.

Çift renkli göstergesi ile pil ve dosya transferi durumunu kullanıcıya bildiren cihaz 4 GB ve 8 GB modelleri ile satışa sunuldu.

1 Yorum

Bir cevap yazın