Transcend Yeni Class10 standartında MicroSDHC Kartlarını Duyurdu

Dünyanın önde gelen hafıza ve depolama üreticilerinden Transcend Information, yeni ve hızlı Class 10 özelliklerinde microSDHC kartlarını duyurdu.

Ufak boyutta ancak yüksek transfer hızına ve 16GB a kadar yüksek depolama kapasitesine sahip MicroSDHC hafıza kartları, son teknolojiye sahip akıllı telefonlar, dijital kameralar, video kaydediciler ve özellikle tablet PC’er için özel olarak üretildi.

11mm x 15mm x 1mm ölçülerindeki kartlar yaklaşık olarak normal bir SDHC kartın 10 da biri büyüklüğünde. Bu küçük yapısına rağmen üstün performans göstergesi Class 10 hızına standartındaki kartlar SD 3.0 destekli cihazlar üzerinde yaklaşık 20MB/s’e kadar maksimum transfer hızına ulaşabiliyorlar. Bu sayede hızlı ve kaliteli bir şekilde art arda fotoğraf çekimleri yapmak veya HD video çekimleri yapmak mümkün.

Transcend Class10 MicroSDHC

Transcend Class10 MicroSDHC

Transcend Class 10 microSDHCF kartlar yüksek teknoloji cihazların ve sahip oldukları son teknolojilerin standartlarını karşılamasının yanısıra sunduğu 16 GB’lık kapasitesi ile yüksek miktarda veri depolama ihtiyacı duyan son kullanıcılara yönelik. 16 GB’lık yeni Transcend microSDHC kart üzerinde 6552 resim (5mpxl JPEG standartında), 88 saatin üzerinde standart video kaydı (MPEG4 formatında ve 384Kbps) yada 240 dakika HD Video kaydı (AVCHD 9Mbp) yapılabilmektedir.
 
Yeni Class 10 microSDHC hafıza kartları  microSDHC kart adaptörü ile beraber satışa sunuluyor. Bu sayede SDHC uyumlu cihazlar üzerinde daha geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Bütün Transcend SDHC ve microSDHC kartlar limitli ömürboyu garanti ile pazara sunuluyor.

Fiyat ve çıkış tarihi hakkında bilgi aldığımız zaman haberi güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın