Transcend Taiwan Mükemmellik Ödülünü Sekizinci Kez Kazandı

Transcend JetFlash 760

Transcend JetFlash 760

Dünyanın önde gelen depolama ve multimedya üreticilerinden Transcend, beş üstün ürünü JetFlash T3S mini USB flash sürücü, JetFlash 200 güvenli USB flash sürücü, JetFlash 560 kapaksız flash drive, SSD18C3 saşınabilir SSD ve StoreJet 25H3P USB 3.0 çok dayanıklı taşınabilir sürücü ile  “2012 Taiwan Excellence Award” (Taiwan Mükemmellik Ödülü) ile ödüllendirildi.

Transcend, Taiwan’ın en ünlü markalarından biri olarak geliştirdiği üstün ve farklı ürünler ile “Taiwan Excellence” ile 2005 yılından beri ödüllendiriliyor.

“2012 Taiwan Excellence Award” (Mükemmellik Ödülü) Taiwan Ekonomi İşleri bakanlığına bağlı Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) tarafından organize ediliyor ve Taiwan’lı şirketlerin en yaratıcı, yüksek kaliteli ve en değerli ürünlerine veriliyor. Bu yıl ödüllere 426 şirketten toplam 1145 ürün aday oldu.

Transcend bugüne kadar endüstrideki 20 yılı aşkın tecrubesi ve uzmanlığı ile devrimci, yeni teknolojiye sahip, şık tasarımlı dünya çapında birçok efsane ürüne imza attı ve Taiwan Excellence Award’ın yanısıra birçok defa Alman iF ve Red Dot, Japon Good Design gibi  bilgisayar endüstrisinin iyi bilinen, saygıdeğer uluslararası ödüllerine layık görüldü.

Bir cevap yazın