Transcend Computex 2011 Fuarında Yerini Alacak

Asya’nın en geniş bilgi teknolojileri fuarı olan Computex Taipei bu sene 31 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Transcend USB flash sürücüler, flash kartları, dijital muzik çalıcılar, harici disk sürücüler, dijital fotoğraf çerçeveleri ve en üst kalite hafıza modüllerinden oluşan çok çeşitli geniş ürün gamı ile fuarda yerini alacak.

Transcend 2011 Computex

Bu dünya çapında bilinen elektronik ürünlerinin yanısıra Transcend, potansiyel alıcılara daha kapsamlı çözümler sağlamak için endüstriyel tip ürünlerini de fuarda sergileyecek.

Transcend standı Taipei World Trade Center, Nangang Exhibition Hall J618 de görülebilir.

Gömülü uygulamalar alanında büyüyen pazara yönelik ilgili fırsatları aktif katılımcı olarak değerlendiren Transcend, iş ortaklarından bu noktada olumlu pozitif geri bildirimler almaktadır.  Bu organizasyon ile Transcend ayrıca geliştirmiş olduğu birçok sanayi tipi PC çözümlerinin çalışan örneklerini ani güç kesintisi, sallantı engelleyici, geniş ısı aralığı, su geçirmezlik testleri ile mükemmel sağlamlığını göstermek için canlı olarak da duar süresince sunacak.

Depolama çözümlerinin lider oyuncularından biri olarak Transcend, en son çözümleri aralıksız olarak ayırıcı özellikler ile sunmakta. Transcend özellikle StoreJet 35T3 ve StoreJet 25H3P harici disk sürücüleri ve  JetFlash 800 ve JetFlash 760 USB bellekleri Computex 2011 fuarda ilk defa sergileyerek özellikle en son USB 3.0 ürünlerini öne çıkarmayı hedeflemekte. Transcend’in 2.5″ taşınabilir disk sürücüleri için geliştirmiş olduğu özgün üç-aşamalı şok koruma sistemi de bir başka göz alıcı nokta olarak standta yer alacak.

Ürün sunumlarının yanısıra, Transcend fuar süresince etkileyici bir ürün defilesi ile ziyaretçileri bilgilendirmeyi ve eğlendirmeyi planlıyor. Bu etkinlik ile ziyaretçilerin Transcend’in profesyonel deneyimi ile rahatlatıcı bir ürün tanıtımına katılımı amaçlanmış.

Transcend, Computex 2011 de, kullanıcıların beklentilerini hafızalarında aşarak muhteşem bir yer edinmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın