Transcend 64GB UltraFast USB Bellekler Türkiye’de

 

Transcend Information, Inc.(Transcend®) Ultra Hızlı USB Flash ürünlerine, 64GB’lık yeni modelini eklediğini duyurdu.

Transcend’in Ultra Hızlı USB flash sürücüleri, sunduğu üstün 64GB lık depolama kapasitesi ile kullanıcıların 16.000 nin üzerinde yüksek çözünürlüklü resim yada şarkıyı depolamasına olanak sağlarken, isteyen kullanıcılar toplamda 640 dakikalık Full HD Video dosyalarını yada sayısız dökümanı bu parmak büyüklüğündeki cihaza sığdırabilmekteler.

Transcend’in bu Ultra Hızlı özel USB flash sürücüleri 32MB/s okuma ve 18MB/s yazma hızlarına ulaşabiliyor ve bu sayede özellikle büyük boyutlu dosyaların kısa sürede transfer edilmesi mümkün oluyor. Birçok müzik ve resim dosyası hatta Full HD videolar kısa sürede aktarılabiliyor.

Ayrıca JetFlash 620 ile beraber özel JetFlash Secure Drive yazılımı ücretsiz olarak gelmektedir. Bu yazılım sayesinde kullanıcılar kendilerine ait verileri özel ve şifreli bir alan yaratarak başkalarının eline geçme kaygısı olmaksızın güvenceye alabilirler.

Transcend S-JF600 64 GB

Parlak, pürüzsüz siyah renkli JetFlash 600 ve yine aynı özelliklerdeki JetFlash 620, 64GB’ın yanı sıra 4GB, 8GB, 16GB ve 32GB lık kapasitelerde ve Transcend’in ömür boyu garantisi ile satışa sunulmaktadır.

Son kullanıcılar ayrıca isterlerse Transcend kullanıcılarına ücretsiz olan JetFlash Elite veri yönetimi aracını da kullanarak mobil verimliliklerini arttırabilirler. Transcend JetFlash 64 GB USB bellek modelleri ülkemizde önümüzdeki ay içerisinde 150-160 USD+KDV fiyat aralığında satışa sunulacak.

Transcend 16 GB USB bellek modelleri ise, şu an teknoloji marketlerde 38 USD+KDV’den başlayan fiyatlarla bulunabiliyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın