Total War Shogun 2 Fall of the Samurai ön satışta!

Total War Shogun 2: Fall of the Samurai’nin ön satışları başladı. Mart ayı yaklaştıkça hakkında bilgi akışının hızlandığı Fall of the Samurai’nin ön satışları oyuncunun yüzünü güldürecek cinsten. 3 farklı sürüm ve çeşitli hediyelerle satışa sunulan oyun, Total War severlere özenle seçilen müziklerden tutun da poster ve oynanabilir özel klan gibi hediyeler kazandırıyor.

Eğer oyunu SEGA’dan ön siparişle satın alırsanız Obama adlı klanı oynama imkanını yakalıyorsunuz.

Yok kardeşim ben Steam delisiyim derseniz Tsu klanı ve büyük başganlardan Jeff van Dyck ile Richard Beddow’un özenle seçeceği özel müziklere kavuşuyorsunuz.

I ıh ben Aral İthalat’ı bekler ve Limited Edition alırım derseniz iki taraflı bir postere ve Saga klanıyla oynama şansına erişiyorsunuz.

Gerçi Mart 2012’ye daha var, yani mini değişiklikler olabilir. Paketlerle gelen hediyelerde artış ya da eksilme görülebilir.

Not: Yeni yayınlanan video oyunun hikayesiyle alakalı bilgiler veriyor.

‘Ateşli silahlar ve yeni dünyaya ayak uydurmak mı, yoksa atalarının öğretileriyle yeni dünya düzenine kafa tutmak mı?’

Fall of the Samurai’nin teması için The Last Samurai yani Son Samuray adlı filmle eş değerde diyebiliriz. Eğer bu filmden etkilendiyseniz oyundan oldukça fazla haz alacaksınız, altını çizelim.

Fall of the Samurai’nin seri bakımından büyük önem arz ettiğini de belirtelim:

  • FPS modunda asker kontrolü.
  • Kara ve deniz savaşlarının aynı anda gerçekleşmesi.
  • Denizden kıyı şehirlerini bombardımana tutma.
  • Demiryolu teknolojisi
  • Bir sürü yeni deniz ve kara birimi.
  • Yeni teknolojiler
  • Yeni multiplayer içerikleri…

Gibi her yeni oyunda olduğu gibi stand-alone Fall of the Samurai de Total War ismini bir adım öne taşıyacak bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın