Total War Shogun 2 Fall of the Samurai Gözüktü

Kurşuna kafa atan samuraylar dönemi oyun oluyor. Son samuray olmak ister misiniz?

Strateji oyunlarına 2000’de farklı bir soluk getiren Total War serileri kendi dünyasında bombalar patlatmaya devam ediyor. Bu sene içerisinde çıkan Total War Shogun 2’ye yeni bir ek paket daha duyuruldu lakin ek paket demeye bir hayli şahit lazım.

İlk olarak Total War Türkiye sitesinin tespiti üzerine forever alone modundaki bir Creative Assembly görevlisi, ‘Bugün bir duyuru yapacağız’ diye hem heyecan oluşturdu hem de Twitter’da takipçi topladı. İşin latifesi bir yana atılan tweet’ten yaklaşık 30 dakika sonra resmi Total War Blog‘unda duyuru yapıldı.

Twshogun202

Twshogun202

Rise of the Samurai DLC’si ile samuray sınıfının Japon adasında yükselişine şahit olmuştuk. Yeni DLC Fall of the Samurai ile de bugünkü Japonya’nın temelleri nasıl atıldı tercübe edeceğiz. Bu sefer Amerika, İngiltere ve Fransa gibi batılılar da serüvene dahil oluyor. Bir sürü yenilik içeren ve tek başına bir campaign’e sahip olacak indirilebilir içerik paketi için bir genişleme paketi dersek hata yapmış olmayız.

Yeni senaryolar, 6 yeni oynanabilir klan, yeni savaş ve ticaret gemileri ki bu gemiler I. veya II. Dünya Savaşları’yla alakalı bir Total War’un geleceğinin haberi olabilir,  yeni coğrafi alanalar, geliştirilen Multiplayer 2.0 sistemi, yeni multiplayer retainer’ları, yeni birimler, geliştirilen grafik ve dinamikler…

Son olarak DLC’nin videosu da yayınlandı, izlemekte fayda var.

Şahsen ben mermilere kafa atmak için sabırsızlanıyorum…

Bir cevap yazın