Total War: Shogun 2: Fall of the Samurai Çok Özel Fiyatı İle Ön Siparişe Açıldı

Üç özel klandan biri artık sizin! Bu benzersiz oyunu ilk alanlardan biri olmak ve muhteşem fiyat avantajını yakalamak istiyorsanız, adres Aral Game!

Efsanevi oyuna, efsanevi fiyat…

Başarılı Total War: Shogun 2 serisinin bağımsız genişleme paketi Total War: Shogun 2 – Fall Of The Samurai, bugün www.aralgame.com ve prestijli mağazaların internet sitelerinde 59,99 TL’lik çok özel fiyatı ile ön siparişe açıldı. Türk oyunculara özel olarak belirlenen ön sipariş fiyatını yakalayın, ön siparişe özel olarak sunulan Saga Klanı ile heyecana kaldığınız yerden devam edin…

Muhteşem fiyat avantajı ile ön siparişe açılan Total War: Shogun 2 – Fall Of The Samurai, Mart ayının sonunda stratejileri baştan belirlemek için satışa sunulacak.

Saga klanı sanayiciliğe önem veren bir klan. Hem savaş, hem de politika alanında ileriyi düşünen bu klan Batılı güçlerin teknolojik etkilerini kucaklamış, kendilerini adadıkları İmparatorluk adına topçu silahlarında ve modern savaş gemilerinde uzmanlaşmışlardır.

Ön sipariş paketleri ve nasıl temin edebileceğinizle ilgili bilgiler için www.aralgame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total War: SHOGUN 2, önceki oyunlarda bulunan 3D kara ve deniz savaşları, detaylı sefer haritası gibi özellikleri mükemmelleştirirken, heyecan dolu yeni çokluoyuncu deneyimleri ekleyerek başarılı Total War serisinin çıtasını daha da yükseltiyor.

Fall of the Samurai ön incelememizi hala okumadıysanız buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın