Total War: Shogun 2 Fall of the Samurai Çıkış Tarihi Belli Oldu

SEGA, merakla beklenen genişleme paketinin çıkış tarihini açıkladı. Çok özel ön incelememiz de yolda!

Bizleri 19. yüzyıl Japonya’sında son Shogun’luk ile batılı devletlerin desteğini arkasına alan İmparatorluk tahtı arasındaki güç mücadelesine götürecek Total War: Shogun 2: Fall of the Samurai genişleme paketinin çıkış tarihi bugün belli oldu: 23 Mart!

3 efsanevi hanedanlıktan 6 yeni oynanabilir klan, 16 yeni kara birimi, buharlı gemilerle birlikte 10 yeni deniz ünitesi, 4 yeni kahraman birimi, 4 yeni ajan türü, FPS kamerası gibi yeni oynanış mekanikleri, yeni coğrafi alanlar, geliştirilmiş çoklu oyuncu sistemi ve daha birçok güzellik bu genişleme paketiyle geliyor. Üstelik Fall of the Samurai’ı oynayabilmek için elinizde Shogun 2 olmasına gerek yok. Yani bu genişleme paketi kendi başına da çalışabiliyor. 

Bu arada yarın ambarganun kalkmasıyla birlikte Talha’nın Total War tecrübesinden süzülenShogun 2: Fall of the Samurai ön incelememizi de yine bu sayfalarda okuma şansını yakalayacaksınız.

Total War shogun 2 fots 2

Son Samuray'ı hatırlayanlar el kaldırsın!

1 Yorum

  1. marti

    Beyler!Bu oyuna dikkatinizi çekmek istiyorum,bu oyun önemli.Özellikle savaş mekanikleri konusunda çok büyük değişiklikler var,hatta şunu söyleyebiliriz ki bu oyunun başarısı Total War serisinin günümüze daha yakın savaşları konu edinip edinmemesinde belirleyici olabilir.Eheh yok lan olmaz öyle şey,ww1 ve tw?!Mantıksız,umarım girmezler.

Bir cevap yazın