Toshiba Satellite P500 18.4″ Süper Ölçüde Eğlence

Toshiba Satellite P500

Satellite serisinin yeni üyesi P500 18,4″ ekranı, tümleşik TV alıcısı ve DVD yükseltici özelliği Resolution+ tam bir eğlence devi. Multimedya’ dan en üst seviyede keyif almak isteyenler için tasarlanmış olan ürün, ekstra geniş ekranı ile değerini bir kat daha arttırıyor.

High Definition (HD)  Satellite P500’ün ana özelliklerinden biridir. Tüm içerikleri 18.4” TruBrite® LCD ekranda 16:9 oranında 1680 x 945 (HD) ya da 1920 x 1080 (Full HD) çözünürlülüğe sahip olarak görüntülersiniz. Satellite P500  Blu-Ray ReWritable sürücüsü aynı zamanda Blu-Ray ROM desteklidir. BD-R, BD-RE ve DVD SuperMulti DL +/RW, Resolution+ teknolojisi ile birlikte standart olan görüntüleri bile HD kalitesine yakın bir görüntüde izlemenizi sağlar. Harman Kordon® stereo hoparlörleri sayesinde olağanüstü bir ses tecrübesi yaşamanızı sağlar. HDMI bağlantısı sayesinde yüksek seviyede çokluortam veri transferini sağlayabilir. (TV setleri ile ve diğer cihazlar ile)

REGZA-Link, a HDMI CEC özelliği sayesinde diğer uyumlu cihazlarla aynı uzaktan kumandayı kullanabilme özelliğine sahip olan P500 aynı zamanda 8 dokunmatik tuşu ile ses/video özelliklerini direk olarak çalıştırabilir. Aynı zamanda Toshiba Eco Utility tuşu sayesinde enerji tüketimini kontrol edebilmenizi sağlar. Satellite P500 tam büyüklükteki klavyesi ile numerik tuş takımı sayesinde kolay kullanım sağlar. Toshiba ConfigFree™ sayesinde kablosuz bağlantıları kolaylıkla yapabilir, Bluetooth özelliklerini çalıştırabilirsiniz.

Toshiba Satellite P500

Tasarım konusunda farklı görüşleri olan ve fiyat konusunda farklı beklentileri olan kullanıcılar için 2 farklı görünüşe sahip olan P500, şık LCD kapağı, köşeden köşeye ekran özelliği, siyah menteşeleri ile elegan bir tasarıma sahip olduğu gibi isteğe bağlı olarak mat siyah kaplama seçeneğini de  beraberinde getiriyor.

Satellite P500 Intel Core 2 Duo işlemci, 8 GB DDR2 RAM hafıza ve 1TB’a kadar yükselebilen çift hard diske sahip. Gelişmiş grafik özellikleri için son jenerasyon NVIDIA grafik chip setine sahip.3 adet USB 2.0 girişi yada SATA/USB kombo girişi sayesinde kapalıyken bile şarj özelliği, ekspres kart girişi,  5-in-1 Bridge Medya girişi, S/P-DIF sayesinde geniş bağlantı seçenekleri ile donatılmış P500 tam bir medya üssüdür.

Tüm Toshiba ürünleri gibi P500’de çevreye duyarlı bir üründür. RoHS uyumlu olan Toshiba dizüstüler Toshiba Eco Utility tuşu sayesinde enerji tüketimini azaltır. Toshiba Satellite P500 is ENERGY STAR® 5.0 kalitesindedir.

Bir cevap yazın