THQ, Bu Sonbaharda PSP İçin UFC Undisputed 2010 İle Sanal Octagon Ringine Çıkıyor

06 Ağustos 2010 – Aral Basın Bülteni

THQ Inc. (NASDAQ: THQI) ve Zuffa, LLC bugün ünlü spor video oyun serisi UFC® Undisputed’ın PSP® (PlayStation®Portable) sistemi için UFC Undisputed 2010 ile sanal Octagon™ ringine döneceğini duyurdular. Şu anda geliştirilmekte olan ve 7 Eylül 2010’da piyasada olması beklenen UFC Undisputed 2010, Ultimate Fightning Championship® aksiyon ve heyecanını, yenilikçi dövüş sistemi, dövüşçü kişiselleştirme özellikleri, kariyer gelişimi, zorlayıcı oyun modları ve ad-hoc kablosuz oyun imkanıyla el konsollarına getiriyor.

UFC Undisputed 2010 eşsiz oynanış deneyimi ile yeni nesil konsol platformlarında çıtayı iyice yükselttiğini söyleyen THQ Core Games Başkan Yardımcısı Danny Bilson,  “Serinin el konsollarında da çok başarılı olacağına inanıyoruz ve oyunun sonbaharda PSP sistemi çin çıkacağı günü iple çekiyoruz” dedi.

UFC Undisputed serisi son iki yılda dünyanın dört bir yanındaki video oyun ve dövüş hayranları üzerinde oldukça olumlu etkiler yarattığını belirten UFC Başkanı Dana White, “PSP sistemi için UFC Undisputed 2010 UFC aksiyon ve heyecanını gittikleri her yere taşımak isteyen oyuncular için kuşkusuz ki kaçırılmayacak bir oyun olacak” diye konuştu.

PSP Sistemi İçin UFC Undisputed 2010 Hakkında

PSP sistemi için UFC Undisputed 2010’da oyuncular her biri fotorealistik görünüşe sahip 100’ün üzerinde UFC dövüşçüsü arasından seçim yapabilecekler. Oyuncular gelişmiş dövüş özellikleri sayesinde çeşitli saldırı, kapan, geçiş ve pozisyon alma hareketleriyle Octagon ringinde rahatça hareket edebilecekler. Ayrıca oyuncular diledikleri MMA disiplinlerinden hareket setlerini birleştirerek yarattıkları dövüşçüleri kişiselleştirebilecek ve gerçek bir karışık yakın dövüş ustası haline getirebilecekler. Kariyer Modunda oyuncuların yaptıkları işler ve verdikleri kararlar kariyer gelişimine doğrudan etki ederken, UFC şampiyonu olmak için ter dökecekler. Ad-Hoc modu ile ad-hoc kablosuz ortamda diğer PSP sistemi oyuncularına karşı maçlar yaratıp oynayabileceksiniz. PSP sistemi için UFC Undisputed 2010 ayrıca 30 dakikanın üzerinde UFC görüntüsü içeren Ultimate Fights modunun yanı sıra Unvan Modu, Unvan Koruma Modu ve Turnuva Modu da bulunduruyor.  PSP sistemi için UFC Undisputed 2010 7 Eylül 2010 tarihinde piyasada olacak.

Bir cevap yazın