THG Türkiye Sistem Önerileri, Mart 2009

Mart ayıyla beraber bahar sezonuna merhaba dedik. Bu bahar öncekilerin aksine oldukça sıcak geçecek çünkü yeni ürün duyuruları ve indirimler kapıda. Oyuncular için son derece güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Her ne kadar Amerikan Doları yüksek irtifalarda seyretmeye devam etse de artık Doların düşmesini beklemeyin deriz. Doları 1.6-1.7 TL aralığında kabul edip hesabınızı ona göre yapın ve istediğiniz ürünleri satın almaktan çekinmeyin.

Ofis/internet sistemi dışındaki tüm sistemler her oyunu rahatlıkla oynayabilmenizi sağlayacaktır. Gerek fiyatı gerekse de başarımı en uygun ekran kartlarını ve işlemcileri seçmeye özen gösterdik. Dört bütçe seçeneğimiz var: Ofis/İnternet, giriş düzey oyun, fiyat/başarım, üst düzey oyun sistemi.

Sistem tablolarında göreceğiniz satış mağazalarını, Teknofiyat arama motorunu kullanarak belirlediğimiz en düşük fiyatlara göre belirledik. Yalnız büyük bir çoğunluğunuz bu parçaları ayrı firmalardan sipariş etmek yerine tek bir satış mağazasından alışveriş yapmayı tercih edebilir. O yüzden belirttiğimiz sistem fiyatlarının “şimdilik” mümkün olan en düşük fiyatlar olduğunu ve büyük ihtimalle benzer bir sisteme biraz daha yüksek para vermeniz gerekebileceğini bilin.

Yazıya ilişkin TGForumz tartışmamıza katılın…

Bir cevap yazın