Thermalright HR-03: Ekran Kartı Soğutucu Devi!

Thermalright HR-03

Thermalright HR-03

Thermalright ileri seviye meraklılara yönelik kaliteli soğutma çözümleri alanında iyi bir üne sahip güvenilir bir markadır. Haziran’ın başında yaptığımız ısı borulu ekran kartı soğutucuları deneyinde V1 Ultra modelinin rakipleri arasından sıyrılamamasına şaşırmıştık. İleri seviye pazara yönelik fiyatına rağmen ortalama başarım sunabiliyordu.

Görünüşe göre Thermalright’ın mühendisleri bu durumu ısı yayımı konusundaki yeteneklerine bir hakaret olarak algılamışlar ve aylarca durmamacasına yaptıkları karışık ısıl devinim hesaplarıyla karşımıza V1 Ultra’nın halefini çıkardılar. Tabi bu benim uydurduğum bir senaryo fakat ortada olan bir şey var ki bu sefer daha başarılı bir soğutma çözümü sunmayı başarmışlar. Baylar ve bayanlar bu çalışmaların sonucunu sunmaktan gurur duyuyorum: Thermalright HR-03.

Thermalright HR-03 Ayrıntılar

Bu modele neden HR-03 ismi verildiğini anlamaya çalışmayın. Fakat ürüne ilk baktığınızda bir ekran kartı soğutucusuna göre çok büyük boyutlara sahip olduğunu görebilirsiniz.

Thermalright tembellik etmiyor, bu ürünün hayatta tek bir amacı var o da ekran kartı işlemcisinden ısıyı uzaklaştırmak. Kaba bir görünüşü var fakat bu ona vahşi bir cazibe katıyor.

Bir cevap yazın