The Witcher 2 İçin Yayınlanacak Tüm DLC’ler Ücretsiz Olacak

CD Projekt RED’den sevindirici haber.

Hafta boyunca Gamestop’un Facebook sayfasından oyunseverlerin sorularını yanıtlayan CD Projekt RED, The Witcher 2: Assassins of Kings hakkında en çok merak edilen sorunun yanıtını da verdi:

Bütün DLC’lerimizin ÜCRETSİZ olacağını duyurmama izin verin. Hepsi. Satın alabileceğiniz bir şey varsa, o da genişleme paketleri olacak.

İçinde iki zırh, iki silah olan paketlerin bile 3-5 dolara satıldığı bugünlerde bunu muhteşem bir haber olduğuna şüphe yok. Oyunun Troll Trouble isimli yan görevi yayınlandı bile. 0 dolar karşılığında tabii ki. Joystiq’den Griffin’in de dediği gibi bu ödemeyi en çok sevdiğimiz dolar.

Bu güzel haberi vermişken videosuz da bırakmayalım. Güzel bir oynanış videosu hemen aşağıda sizleri bekliyor. İyi seyirler.

3 Yorum

  1. lazboy

    sadece girafik üzerine kurulmus optimizasyon sorunu dag gibi dovus sisteminden herseyine kadar berbat bir oyun oyun saticisi olsam bu oyunu satmam bile sadece girafik var onun disinde hersey cok vasat oyunun ruhu yok ingilizce cok isteyen zor bir RPG oyunu iste sadece donanim urunu sattirmak icin cikan oyunlardan

Bir cevap yazın