The Witcher 2: Assassins of Kings’ten İki Yeni Video Daha

Aşk ve kan, kibir ve korku…

The Witcher 2: Assassins of Kings, nihayet raflarla buluştu ve dünya çapında onbinlerce oyunsever Rivialı Geralt’ın Kral Foltest’e düzenlenen suikastın ardından atılacağı destansı serüvene ilk adımlarını attılar. Siz hala bu onbinlerin içinde değilseniz CD Projekt RED’den aklınızı çelecek iki yeni video daha geldi.

Bir gün biz de Türkiye’den böyle oyunlar çıktığını görebilecek miyiz? Peki ya torunlarımız? Bakın oyunun yapımcısı Tomasz Gop, geçtiğimiz aylarda yaptığımız çok özel röportajda ne demiş bu durum için.

Ülkenizde fazla oyun geliştiricisi olmaması üzüntü verici. Kültürel çeşitliliğinize hayranım- ki bu gerçekten eşsiz hikaye ve oynanış fikirleri sağlayabilir. Öte yandan umarım Türk oyuncular The Witcher 2’yi beğenirler. İncelemeler için sabırsızlanıyorum.

İyi seyirler.

2 Yorum

 1. AURON

  Kesinlikle doğru söylüyor bir kaç oyun var ama okadar sıradanki hala abidik gubidik konularda oyun yapıyorlar tamam görüntüde olmalı ama herşey görüntü değildir değilmi bence oyunun ağırlığının çoğunu konusu belirler yap bir fallout dünyası yada ne biliyim son zamanlarda the walking dead dizisi var tamam klişe olabilir ama bu tarzda bir zombi oyunu hatırlamıyorum hep vur öldürlü şeyler konu aynı anda yaşayan insanlara ulaşmaya çalışrken gece yaşamak için sığınacak bir ev gündüz ise yiyecek ve silah arama ve depolama üzerine işlemeli geçen zamana göre araçlar kullanılmalı ve şehir şehir gezip yaşayanları bulmalı ekip kurmalıyız dünya genelinde bu tarz bir oyun da yapılmadı zannedersem dead island hariç daha çıkmadı:))

  • Rhaim

   Oyunlar hikayeler üzerine kuruluyor açıkcası. Görsel veya oyunun mantıksal özellikleri bi yana önce hikaye.
   Kötü hikaye”crysis2″
   İyi hikaye”diablo” (kitaplarını okuyupta oynamak bi farklı oluyor şahsi görüşümdür. Şahısları oyun içinde aramak bile farklı bir zevk bence…)

Bir cevap yazın