The Witcher 2: Assassins of Kings’in Yaşayan Dünyasına Konuk Oluyoruz

The Witcher 2: Assassins of Kings’ten yeni oynanış videosu.

Polonyalı oyun geliştirici CD Projekt RED’in Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı roman ve kısa hikaye serisinden uyarladığı The Witcher; sürükleyici hikayesi, derin ve enteresan karakterleri, oyunculara sunduğu gri ahlaki seçimleri ve keşfedecek muhteşem mekanlarla dolu cesur oyun dünyası ile yalnızca 2007’nin değil son yılların en sağlam RPG’lerinden biriydi.

Bizleri The Witcher’ın hemen sonrasına; Kingslayer’ın Kral Foltest’e saldırmasının hemen ardından yaşananlara konuk edecek The Witcher 2: Assassins of Kings de uzun bir bekleyişin ardından nihayet 17 Mayıs’ta raflarda olacak.

Bugün yayınlanan oynanış videosu ile oyunun çıkmasına az bir süre kala The Witcher 2’nin yaşayan dünyasına konuk oluyoruz. CD Projekt’ten kıdemli yapımcı Tomasz Gop ile yaptığımız çok özel röportajda The Witcher 2’nin ilk oyundan 2-3 kat daha büyük olacağını öğrenmiştik hatırlarsanız.

İyi seyirler.

3 Yorum

  1. jewelss

    Dipnot ; Şu oyun için “balon ahaha” “oyun seksden başka bişey değil” diyen insanbozmaları var. Yemin ediyorum birisini bulsam ağzını burnunu dağıtıp aleme madara edicem ya 😀 Okadar sinirliyim 😀

Bir cevap yazın