The Witcher 2: Assassins of Kings’in Yapımı Tamamlandı

Konsol versiyonu içinse biraz daha beklememiz gerekiyor.

Bizleri ilk oyunun kaldığı noktadan alarak Kral Foltest’e düzenlenen gizemli suikastin ardından yaşanan karanlık olaylara konuk edecek yen The Witcher 2: Assassins of Kings’in yapımı nihayet tamamlandı ve basım için fabrikaya gönderildi.

Mass Effect 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim ile birlikte 2011’in en çok beklenen rol yapma oyunlarının başında gelen The Witcher 2, şimdilik yalnızca PC sahipleriyle buluşacak bildiğiniz gibi. Serinin Polonyalı geliştiricisi CD Projekt RED’den Kıdemli Yapımcı Tomasz Gop, konsol versiyonuna girişmek için öncelikle PC versiyonunun nasıl bir başarı grafiği çizeceğini görmek istediklerini belirtiyor. Yani oyunun raflarla buluşacağı 17 Mayıs tarihine kadar söylentilere ara veriyoruz. 🙂

Bu arada Tomasz Gop ile yaptığımız çok özel röportajı hala okumadıysanız buraya tıklayabilirsiniz.

13 Yorum

 1. Rhaim

  Oyunlarda Türkçe mod olmadıkca “Osmanlı topraklarını kaybetmeseydi… Halen var olsaydı.” diyorum…
  Şaka bi yana bir witcher hayranı olarak grafiklerin pcye optimize olması yüzümü güldürüyo.
  Vede bu sefer umarım ilerlemeli mod dahilinde oyun içinde başka vakit harcıycak bişilerde yaparlar. Kullanıcıya güvenip kendi dlclerini kendileri yapsınlar demezler umarım.

 2. lazboy

  bu oyundan ne koy olur ne kasaba dovus sistemi skill sistemi is gormez karman corman basmıs oyuna girafigi gerisi yok ruzgar muzgar gorge gibi bir suru efek koymus adam yere kusuyor yerde kusmuk yok üstüne yatip sinav cekiyor girafige bak:D bu oyunlara gercek ci diyip gecenler var:D

 3. Mendhi CS

  Ben yıllık iznimi bile ayarladım bu oyun için. Şunun şurasında 2 hafta kaldı. İlk oyunun incelemesi yoktu ama sanırım bunun detaylı bir incelemesi olacaktır sitede. Lazboy; çocuğum bu oyuna laf etme gerçekten bozuşuruz senle!!

  • Rhaim

   Siyasi görüşü savunmak gibi olmasın ama ekonomik özgürlük bile şu anki iktidarın sisteminde bişi ifade etmemekte. Bahsettigin sistemden ne farkı var? Herşey özelleştiriliyor. İngiltere bize vermezler diye arapları araya sokarak Türkiyedeki tekelleri satın alıyor. Eee bizim olmayan değerler ile Türkiye bizimmi şimdi? Su Özelleşti, elektrik özelleşti, Doğal gazın %51 özelleşti, ulaşımın %40ı özelleştirildi şimdilik İstanbulda? Her devletteki gibi önemli olan yönetim… İnişi veya çıkışı ile… Ama bizdeki onyıllardır hep sıfatsız. Halk açlıktan çıldırıp birbirine düşüyor. Türk halkı şimdiye kadar ne zorluklar yaşadıda bu kadar haysiyet, onuri şeref değerlerini kaybetmedi. Neyi kime savunuyorsun?

   • jewelss

    tamam haklısında sen öyle bir giriş yaptınki , hala saltanat vs. bırakın yahu. Osmanlı hala olsaydı sen oyun bile oynıyamazdın günah diye 😉

   • Rhaim

    Emin ol osmanlı olsaydı netimiz daha ucuz, oyunlarımız Türkçe, global dil veya ikinci dil Türkçe, ygs şifresiz, iskardinal ülkelerindeki kadar milli gelir yüksek olurdu intiharın bir sebebide dünyada yapıcak birşey kalmaması olabilirdi vede sende avrupadan üstün eğitim şartlarına sahip olup bu lafı söylemezdin ön yargılı arkadaşım.

   • jewelss

    konuyu daha uzatmak istemiyorum, söylediklerinde haklısın. Fakat sadece osmanlı yükseliş çağı için haklısın, eğer düşüş zamanındaki osmanlıyı savunuyorsan ya tarihi yanlış okumuşuz yada sen yanlış okumuşsun. (medreselerde fen bilimlerinin çıkarılış tarihini düşüş zamanı diye baz aldım.)

Bir cevap yazın