The Witcher 2: Assassins of Kings Konsollara Da Geliyor

Polonyalı CD Projekt’in, Andrzej Sapkovski’nin aynı isimli fantastik öykü ve roman serisinden uyarladığı The Witcher’ın devam oyunundan ilk resmi video iki gün önce yayınlanmıştı hatırlarsanız.

Haberimizde gerekli koşulların oluşması halinde, The Witcher’ın devam oyunu Assassins of Kings’in konsollara da gelebileceğinden bahsetmiştik. Nitekim bugün CD Projekt, The Witcher 2: Assassins of Kings’in PC platformunun yanında PlayStation 3 ve Xbox 360 için de raflara çıkacağını müjdeledi.

Oyun dünyasını yakından takip eden arkadaşlar, ilk oyunun tamamen farklı bir dövüş sistemi kullanması planlanan konsol uyarlaması The Witcher: Rise of the White Wolf’un maddi problemler dolayısıyla iptal edildiğini anımsayacaklardır. Umudumuz CD Projekt’in bu şahane rol yapma oyununu, konsol sahipleriyle de başarıyla buluşturması yönünde.

Projeden yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik elimizdeki tek kesin bilgi, The Witcher: Assasins of Kings’in 2011’den önce raflarla buluşmayacağı.

Bir cevap yazın