The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Yolda

Ayrıca oyunun Xbox 360 çıkış tarihi de belli oldu.

The Witcher 2: Assassins of Kings’in bir süredir gündemde olan Xbox 360 versiyonunun çıkış tarihi nihayet belli oldu: 17 Nisan! Ayrıca oyunun Polonyalı geliştiricisi CD Projekt RED’den gelen bilgiler, bu Xbox 360 versiyonunun daha akıcı animasyonlar, yeni ara sahneler ve yepyeni görevlerle süslenmiş bir “Enchanced Edition” olacağını gösteriyor. Hatırlarsanız Polonyalı dostlarımız ilk oyun için de sonradan bir “Enchanced Edition” yayınlamıştı.

Peki ya PC oyuncuları? PC oyuncuları bu yeni içeriklerden mahrum mu kalacak?

Elbette hayır! Bütün bu yeni içerikler PC oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak. Yani hali hazırda The Witcher 2 sahibiyseniz, yayınlanacak güncellemeyi indirerek oyununuzu ücretsiz olarak Enchanced Edition’a yükseltebileceksiniz. Oyunu sonradan satın alanlar ise direk The Witcher 2: Assassins of Kings Enchanced Edition sahibi olacak. Bu içeriğin de tıpkı oyunun Xbox 360 versiyonu gibi 17 Nisan’a yetiştirilmesi planlanıyor.

Yayınlanan yeni videoyu ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İyi seyirler.

9 Yorum

 1. Zeratul

  Bakalım Türk oyun severler bu sınavdan geçebilecek mi, eğer bu yama ile orijinal oyun alımlarında bir artış olursa bizim faydamızadır, zira dil desteğinin satış rakamlarını etkilemesi oyun yapımcılarının da bizi fark etmelerinde etkili olacaktır

 2. Sabertooth

  Satış yüzdesini arttıracak kadar bir oynama olacağını sanmıyorum. Yine pek çoğumuz “öğrenciyim, okuyom ben abi” ..vb sebeplerle Enhanced Edition un cracklenmesini bekleyip torrente saldıracak yada part kovalayacak. Oyun fiyatlarıyla yada dil desteğinin olup olmamasından ziyade, oyunların ülkemizde cep telefonları gibi arkadaş ortamında masaya konup dosta düşmana gösterilebilir materyaller olması lazım ki, oyun satışları yapımcıların dikkatini çekebilsin.

 3. Sabertooth

  Yok be gouranga, benim sinir olduğum kesim, 5-10 lira günlük harçlık alıp, hem yol parasını,hem yemek parasını çıkarmaya çalışan liseli tayfası, yada hergün çorba makarna yiyip, burs yatsada para görsek diyen üniversite tayfası değil elbette.
  Benim akıl erdiremediğim Iphone 4 e 2500 TL verebilen, (Iphone un bütün AppStore daki işe yarar uygulamalarıyla birlikte toplasan o paranın çok olduğu konusunda herkez hem fikirdir herhalde.), Gtx bilmem ne hede hödö serilerine saçma paralar verip, i7 cpu yu sadece oyun oynamak için alıp, sonra da oyunlara para veren kişilere enayi muamelesi yapan kesim. Sözlerim onlaraydı benim.

  Amma uzun oldu. Neyse daha fazla uzatıp kafa açmanın alemi yok. (:

 4. adamolsaniz

  Adam olsanız şu haberin altına birde oyunceviri.com un çevirisininde bu ek paket ile birlikte resmi olarak oyuna ekleneceğinide yazardınız. Oyuncular adına, oyunculuk adına diye maval okumayı bilirsiniz sağda solda ama kendi menfaatinize olmayan bir iş oldumu kılınızı kıpırdatmasınız. Mümkünse go to hell…

  • Uğur Yurtsever

   Sevgili sinirli dostum.

   Oyun Çeviri sitesinin daha önce yaptığı neredeyse bütün önemli Türkçe yamaları buradan duyurduk. Hatta Witcher 2’nin Türkçe yaması için CD Projekt ile anlaştıklarını da haber yapmıştık. Kızgınlığın geçip biraz yatıştığın zaman sitemizde ufak bir arama gerçekleştirerek bu bilgilere ulaşabilirsin. Dilersen tabii.

   Ancak şu da bir gerçek ki kendileri bize herhangi bir basın bülteni yollamıyor. Zaten Türkçe yama haberini de kendilerinden değil CD Projekt RED’deki irtibatımızın attığı e-postadan öğrenmiştik. Bu yüzden arada atladığımız yamalar da olabilir. En nihayetinde aynı anda takip etmek durumunda olduğumuz yüzlerce şey var. Her gün e-posta kutumuza düşen bir duyuruları olsa sizlere hızlı bir şekilde aktarabiliriz tabii.

   Yani kısacası “adam olsanız” sözünü üzülerek sana geri iade etmek zorundayım kızgın dostum. Ateş püskürmeden önce biraz araştırsaydın bari. 🙂

   Sevgiler

 5. Ziyaretçi

  Ya ne cevap veriyosunuz silin gitsin bunları. Kesin adam cevap bile vermicek. Amacı sadece bk atmak. Bu tipler başka sitelerden gelip böyle karalama bk atma gibi şeyler yapıyorlar. yanılıyor muyum yani. sonra bide üste çıkmaya çalışırlar.

Bir cevap yazın