The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Türkçe Dil Desteği ile Ön Siparişte

The Witcher 2: Assassins of Kings’i henüz oynamadıysanız işte size fırsat!

Gerek bizleri içine çektiği politik oyunlarla yozlaşmış karanlık ve acımasız oyun dünyası, gerekse gri ahlaki kararlarla bezeli sürükleyici hikayesi ile geçtiğimiz yılın en çarpıcı oyunlarından biriydi The Witcher 2: Assassins of Kings. Oyunun Polonyalı geliştiricisi CD Projekt RED de bir süredir oyuna yeni sinematikler, yeni görevler, yeni karakterler ve 4 saatlik oynanış süresi ekleyecek, daha akıcı animasyonlara ve görsellere sahip bir Enhanced Edition hazırlığı içinde olduğunu biliyorduk. Hem de Türkçe altyazı desteğiyle birlikte.

The Witcher 2 sahibiyseniz, Enhanced Edition içeriğini 17 Nisan’dan itibaren ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Henüz The Witcher 2 ile tanışmayanlar içinse, The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition 17 Nisan’da raflarla buluşacak. Hatta dilerseniz www.aralgame.com adresinden ön sipariş de verebilirsiniz. 90 TL’ye satılacak bu kutulu versiyonun özel içerikle geldiğini de belirteyim:

  • The Witcher 2: Assassins of Kings oyun DVD’leri (2 adet)
  • Orijinal Soundtrack CD’si
  • Oyunun dünya haritası
  • Hem yeni başlayan, hem de tecrübeli rol yapma oyuncuları için The Witcher 2 görev kitabı
  • Başlamanıza yardımcı olacak kural kitabı ve arayüz açıklamaları

5 Yorum

  1. tamer

    oyunceviri.co’a ve verdiği emekler için çok teşekkürler.sayelerinde birsürü oyunu türkçe oynama fırsatı bulduk.isminin geçmemesi ve teşekkür edilmemesi hoş değil.ben herkes adına teşekkür ediyorum verdikleri emek için

Bir cevap yazın