The Sims 3: Generations Genişleme Paketi Duyuruldu

The Sims 3’ün En Yeni Genişleme Paketi, Sim’lerin Çocukluktan Yetişkinliğe Kadar Tüm Dönemleri İçin Yeni Aktiviteler, Kutlamalar ve Drama Getiriyor.

Zengin yaşam deneyimleriyle her yaşın keyfini ve eğlencesini çıkarmaya hazır mısınız?

Electronic Arts’tan EA Play Label, bugün The Sims 3: Generations genişleme paketinin geliştirilmekte olduğunu ve ilkbaharda satışa sunulacağını duyurdu. Oyuncular 2009’un en çok satan PC oyunu olan The Sims 3’ün bu en yeni genişleme paketinde Sim’lerinin çocukluklarından gençliklerine, yetişkinliklerine kadar hayatlarının en eğlenceli ve akıllarda kalan anlarını yaşayacaklar.

The Sims 3 Generations’ın oyuncuların yıllardır talep ettiği bir çok yeniliğe sahip olduğunu belirten EA The Sims stüdyosu Genel Müdürü Scott Evans, “ranzalar, gösterişli evlilikler, orta yaş krizleri gibi birçok yenilik sunuyoruz. Arkadaşınızın tuvaletine şaka yerleştirdiğinizi veya hayali arkadaşınızı gerçek birine dönüştürdüğünü, bekarlığa veda partileri verdiğinizi, yaşlı Sim’lerinizin eski günlerini yad ettiğini düşünün, hepsini gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

The Sims 3 Generations ScreenshotThe Sims 3 Generations oyunculara Sim’lerinin yaratıcıklarını ifade edebilmeleri için yeni kutlamalardan dramatik olaylara kadar pek çok yeni yöntem sunuyor. Oyuncular oyun için kameraları ile Sim’lerinin önemli anlarını kaydedip yeni anı sistemi sayesinde www.TheSims3.com ve Facebook üzerinden paylaşabilecekler. Oyuncular çocukların hayal gücüyle dolu çocukluklarıyla başlayacak, dans dersleri alabilecek, hayali arkadaşlarıyla yaramazlık yapabilecek, uzay gemisi, ahşap kulübe veya prenses temalı ağaç evlerinde zaman geçirebilecekler. Oyuncular daha sonra gençliğin dram dolu yıllarına geçecek, patlayan tuvaletler, boyalı duşlar gibi şakalar yapabilecek, balo kralı veya kraliçesi olabilecek, veya okul dansını unutup ailelerinin evinde çılgın bir parti verebilecekler. Yeni kimya seti ile yaratıcılıklarını daha da ileri taşıyabilecekler ve dikkatli olmadıkları taktirde hayalete dönüşebilecekler. Oyuncular yetişkin Sim’ler ile daha da büyük bir özgürlüğe sahip olacak. Bekarlığa veda partilerine katılabilecek, evlilik törenleri düzenleyebilecek, saç rengini veya tarzlarını değiştirecekleri orta yaş krizlerine girebilecekler. Sims 3 Generations’ta Sim’lerinizin hayatları, yeni seçenek ve aktivitelerle çok daha ilgi çekici olacak.


Bir cevap yazın