The Saboteur PC’de Oldukça Sorunlu

Pandemic Studios firmasının son oyunu The Saboteur, kısa bir süre önce piyasaya sürüldü. Fakat oyunun PC sürümünde gözden kaçan büyük hatalar var. ATI kart sahipleri,  The Sabouter’un oynanmaz derecede sorunlu olduğunu devamlı takılma ve donma sorunu yaşadıklarını bildirmişler. Sorunun çoklu çekirdek desteğinin çalışmamasından kaynaklandığını düşünülüyor.

EA Games, The Sabouter çıkmadan kısa bir süre önce Pandemic Studios’u kapatmıştı. Pandemic Studios oyunu yeterince test etme şansı bulamamış gözüküyor. Oyun için henüz duyurulmuş bir yama da yok. Pandemic Studios kapatıldığı için yamayı kimin hazırlayacağı da belli değil.

ATI kart sahibiyseniz ve The Saboteur almayı düşünüyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye ediyoruz. En azından sorunu çözecek bir yama çıkana kadar.

8 Yorum

  1. Leprikon

    Arkadaşlar bende oyun sorunsuz çalışmaktadır fakat menüye girdiğiniz zaman oyun donuyor. TEk çekirdeğe filan düşürme hikaye oyun aceip kasıyor ve donuyor. Benim çözümüm oyun menüde donduğu zaman Ctrl+Del yapıp görev yöneticisi açıp beklemeniz. Oyun kendiliğinden düzeliyor.

  2. aykut

    biri bana yardımcı olsun yoksa delirmek üzereyim.benim pcnin özllikleri pentium dual core 2,00 , ekran kartı nvidia 9400m ,4 gb ram ddr3 bu özelliklerde oyunun çözünürlüklerini en düşük seviyeye aldım ama oyun çok kasıyor.laptop olduuu içinmi acaba böyle bi srunla karşı kaşıyayım yoksa özelliklerim mi düşük.lütfen bana yardımcı olun.

Bir cevap yazın