The Elder Scrolls V: Skyrim’den İlk Oyun İçi Görüntü

Elder Scrolls fanları için heyecanlı bir an…

Çok önemli olmadıkça oyun içi ekran görüntülerini haber yapmıyoruz. Çünkü internet hızlarının artmasıyla birlikte artık oyun içi videoları HD kalitesinde izleyebiliyoruz. Dolayısıyla oyun içi görüntüler eski anlamını yitirmiş durumda.

Yine de uzun süredir beklenen bir oyun yeni bir oyun motoru ile geliştiriliyorsa, ve yapımcı firma ilk oyun içi görüntüyü yayınlıyorsa oyundan bu, haber değeri taşıyan bir olaydır. İşte yeni bir oyun motoru ile geliştirilen The Elder Scrolls V: Skyrim’den ilk oyun içi görüntü.

Ben beğendim, siz ne düşünüyorsunuz?

The Elder Scrolls V Skyrim İlk Oyun İçi Resim

6 Yorum

  1. lazboy

    evet güzel bir oyun ama cok ingilizce istiyor gorevleri gecmemizi sagliyan hic bir yardimci unsur yoktu eski serilerinde bu seride ins duzeltirler ana dili gibi ingilizce isteyen bir oyun olmasa super olucak ya Rpg ogelerini biraz düşürtüp aksiyonu artirsalar

  2. stoic

    Elder Scrolls un fanları yeterince ingilizce biliyordur sen merak etme. RPG oyunundan RPG öğelerini düşürsünler demek, Call of Duty de silah olmasın konuşup anlaşıp orta yolu bulalım demekle aynı mantık.

  3. Ziyaretçi

    Stoic hocam süper cevap tebirk ederim. Zaten hep bu konsolcu mantık yüzünden piyasada adam gibi RPG kalmadı. İzometrik oyunlara geri donmek istiyorum artık.. Dragon Age 2 de aynı action’cıların ağına düşenlerden..

Bir cevap yazın