The Elder Scrolls V: Skyrim’den Ekran Görüntüleri

Merakla beklenen yeni Elder Scrolls oyunundan 14 yeni ekran görüntüsü.

Bizleri Oblivion’ın 200 yıl sonrasına, serinin diğer oyunlarına da ev sahipliği yapan Tamriel kıtasının Skyrim bölgesine götürecek yedinci Elder Scrolls oyunu (Redguard ve Battlespire’ı da sayarsak) Skyrim,  11 Kasım’da raflara çıkmak için hazırlanıyor.

Skyrim kralının öldüğü ve ülkenin umutsuz bir iç savaşa sürüklendiği dönemde geçecek ve aynı zamanda Elder Scrolls’ta bahsi geçen kehanetin son parçasını oluşturacak oyunda Ejderha tanrı Alduin dünyayı yok etmek için dönecek ve biz ise yaşayan son ejderha avcısı (Dovakhiin) olarak bu kadim kehanetin karşısına dikileceğiz.

Bethesda’nın Morrowind, Oblivion ve Fallout 3’te kullandığı Gamebryo motorunun yerine yeni geliştirdiği Creation Engine’ı kullandığı Elder Scrolls V: Skyrim’in birbirinden güzel görünen ekran görüntülerini galerimizde bulabilirsiniz. Buraya tıklamanız yeterli.

3 Yorum

  1. lazboy

    bu oyunu okadar ovuyorsunuz da su at surme sistemini bir turlu anliyamadim insan at üstünde kılıc la kalkan la savasir bu oyunda ata binince adam ellerini bacak arasina koyuyor oyle gidiyor at üstün de savasamiyor hadi oblivion eski oyun du gectim onu Skyrim dede ayni 9 yasnda cocouk attan korkarmis gibi ellerini bacak arasina koymus at suruyor ya bunlar nasi oyun ya hersey gorsellik onun disinda hic birsey yok bu oyunlarda ejderha koymus oyuna iyi tamam guzel de paso ejderhayla savasiyoruz bir ejderha filan yakalsak binek hayvani olarak alistirsak daha güzel olmaz mi düsüncesiz uydurma oyunlardan biktim artik

Bir cevap yazın