The Darkness II İçin Demo Yolda

2K Games, The Darkness II için oynanabilir bir demo yayınlayacaklarını duyurdu.

Top Cow’un popüler çizgi roman serisinden uyarlanan The Darkness, devam oyunuyla 10 Şubat’ta oyunseverlerle buluşacak. Bir kez daha Jackie Estacado rolün bürünerek The Darkness’ın şeytani güçlerini kullanacağımız bu enteresan oyun, ilk oyunun aksine bu kez PC platformu için de geliştiriyor. Direksiyonun başındaysa bu kez Starbreeze Studios yerine, Unreal ve Unreal Tournament ile birlikte BioShock 2’nin çoklu oyuncu modlarından tanıdığımız Kanadalı Digital Extremes var.

Oyunun dağıtımcısı 2K Games ise The Darkness II için bir de oynanabilir demo planlarının olduğunu duyurdu. Demo Xbox 360 sahipleri için Xbox Live üzerinden 17 Ocak’ta yayınlanacak. PS3 (PSN) ve PC (Steam) kullanıcıları ise bir hafta kadar beklemek durumundalar.

Heyecanla bekliyoruz. Özellikle de benim gibi bir Faith No More hayranıysanız, Mike Patton’ın bir kez daha The Darkness karakterini seslendiriyor olması heyecanınızı bir kat daha artıracaktır.

2 Yorum

  1. Alienware

    2.si devam niteliğindeyse biz pc ciler birşey anlamadan oynayacağız 🙁 her oyunu hem pc ye hemde konsollara uyarlamalılar. 2 yılan kafalı kolu olan bir adam ve bol macera 🙂 fena bir oyun değil gibi..

Bir cevap yazın