The Darkness II Çıkış Videosu

İntikam soğuk yenen bir yemektir. Ama Jackie Estacado onu olabildiğince “karanlık” ve fazlasıyla “kanlı” seviyor.

Top Cow’un popüler çizgi roman serisinden uyarlanan The Darkness, devam oyunuyla 10 Şubat’ta oyunseverlerle buluşacak.

İlk oyunun iki yıl sonrasında geçecek oyunda Jackie Estacado’yu The Darkness’ın şeytani güçlerini kullanarak Don Franchetti suç ailesinin başına geçtiğini göreceğiz. Ancak Jackie, kaybettiği kız arkadaşı Jenny’i hala unutamamıştır ve bu arada Victor Valente adında bir manyak, Darkness’ın güçlerini Jackie’den söküp almak için harekete geçmiştir.

Bir kez daha Jackie Estacado rolünde The Darkness’ın şeytani güçlerini kullanacağımız (hatta bu kez Darkness’ın güçleriyle ateşli silahları aynı anda kullanabiliyoruz) bu ilgi çekici oyun, ilk oyunun aksine bu kez PC platformu için de geliştiriyor. Direksiyonun başında ise bu kez The Chronicles of Riddick’ten tanıdığımız Starbreeze Studios yerine, Unreal ve Unreal Tournament ile birlikte BioShock 2’nin çoklu oyuncu modlarına da imza atmış Kanadalı Digital Extremes var.

Oyunun çıkış videosu bugün yayınlandı.

İyi seyirler.

3 Yorum

  1. Vernoncougar

    Bu oyunun 1.sının tanıtımını Maltepe Unıversıtesıne aıt Teknolojı kanalında gormustum ve cok begenmıstım ama pc ye cıkmayınca belkı bır baska bahara derken ( o kanal artık yayında degıl) 2.sı cıkıyor, cıkıs vıdeosu etkıleyıcı ve umarım oyunda en az bu vıdeo kadar guzel olur.

Bir cevap yazın