The Darkness 2’den İlk Oynanış Videosu Geldi

E3 2011 öncesi video yağmuru Darkness 2 ile devam ediyor.

İsmini Enclave ve The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay gibi başarılı oyunlarla duyurmuş Starbreeze Studios, Top Cow’un popüler çizgi roman serisinden uyarladığı ve raflara çıktığı 2007 yılında büyük ses getiren korku FPS oyunu The Darkness’ın devamı için kolları sıvamış; ancak The Darkness’ın video oyun haklarını elinde bulunduran 2K Games, projeyi sonradan Digital Extremes’e devretmişti.

The Darkness II ile bir kez daha The Darkness’ın şeytani güçlerini, bu laneti bu laneti kendisinden önce taşıyan babasından devralan Jackie Estacado karakterini rolünde gizemli ve ürkütücü bir serüvene konuk olacağız. Jackie ışıktan uzak durup gölgelerde kalarak The Darkness’ın inanılmaz güçlerini çağırabilecek, düşmanlarını ölümcül Şeytan Kolları ve doğaüstü yetenekleriyle yok edebilecek ve bu sırada kendisini tüketmekte olan şeytanın alaylarına dayanmaya çalışacak. Üstelik The Darkness karakterini Faith No More, Mr. Bungie, Tomahawk ve Fantomas gibi muhteşem gruplardan tanıdığımız Mike Patton seslendirecek.

Sonbahar aylarında PC, PS3 ve Xbox 360 için raflarda olacak The Darkness II’den ilk oynanış videosu da nihayet yayınlandı. E3 2011’de daha fazlasını görmeyi umuyoruz.

1 Yorum

Bir cevap yazın