The Amazing Spider-Man Rhino İle Buluşuyor

Activision, The Amazing Spider-Man’den yeni bir video yayınladı.

Activision’ın Spider-Man oyunları için Beenox ile anlaşmasıyla birlikte serinin filmlerin çizgisinden kopup kendine özgü bir yola sahip olacağını düşünmeye başlamıştık hepimiz. Beenox da hem Shattered Dimensions, hem de Edge of Time ile bu beklentimizi boşa çıkarmamıştı. Özellikle Shattered Dimensions, filmlerin çizgisinden kopup, açık dünya oynanışını da bir kenara koymayı başaran bir Spider-Man oyununun ne kadar harika olabileceğinin bir kanıtıydı adeta.

Beenox’un bugünlerde üzerinde çalıştığı The Amazing Spider-Man ise, eski Spider-Man oyunlarının çizgisine dönecek gibi görünüyor. Her şeyden önce bu oyun,  3 Temmuz’da vizyona girecek The Amazing Spider-Man filminin sonrasında yaşananları konu edinecek. Yani bir nevi film oyunu da diyebiliriz. Öte yandan New York semalarında özgürce ağ atıp dolaşabileceğiz. Kulağa hiç fena gelmiyor aslında. Fakat Treyarch’ın geliştirdiği Ultimate Spider-Man’den sonra Shattered Dimensions’a kadar çıkan Spider-Man oyunlarının ne kadar kötü olduklarını hatırlayınca endişelenmeden edemiyor insan.

Neyse lafı fazla uzatmayalım. PS3, Xbox 360, Wii ve 3DS platformları için geliştirilen oyunun çıkış tarihi henüz netlik kazanmış değil. Ancak yayınlanan yeni videoyla Rhino’nun oyunda yer alacağını öğrenmiş bulunuyoruz. İyi seyirler.

Bir cevap yazın