Test Drive Unlimited 2’den Yeni Bir Video

Test Drive Unlimited, piyasaya çıktığı 2007 yılında neredeyse unutulmaya yüz tutmuş Test Drive araba yarışı serisine yeni bir soluk getirmiş ve iyi bir satış rakamına ulaşmıştı. İlk oyunun sağlam satış başarısından sonra Test Drive Unlimited’ın geliştiricisi Eden Games’in, Unlimited 2 için kolları sıvaması uzun sürmedi.

Geçtiğimiz ay ilk önce Eden Games’ten gelen Test Drive Unlimited 2 duyurusunu haber aldık. Eden Games, sadece Test Drive Unlimited’ı duyurmakla kalmadı ilk oyunda eksikliği oldukça göze batan bazı detayların da ikinci oyuna ekleneceğini duyurdu. İkinci oyunla birlikte seriye eklenecek yeni özellikler neler olacak hatırlayalım.

Test Drive Unlimited 2 Mercedes

 • Arabalara hasar sistemi
 • Değişen hava şartları
 • Gece gündüz döngüsü
 • Tek kişilik senaryo

Bu özellikler kulağa hoş geliyor. Ayrıca, oyun için açılan internet sitesindeki resimlere baktığımız zaman Unlimted 2’nin, ilk oyuna göre çok daha iyi görsellere sahip olacağı izlenimini edinmemiz uzun sürmüyor.

Bugün Test Drive Unlimited 2 için yayınlanan yeni video ise; güzel kızlar, pahalı arabalar, lüks bir yaşam, bol güneş ve adrenalin dolu araba yarışlarının habercisi gibi.

Test Drive Unlimited 2 PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için 2010 dördüncü çeyreğinde bizlerle beraber olacak.

(Youtube)

4 Yorum

 1. Trane46

  TDU Yu Oynadım Bİr MAkasçı olarak Çok zevk aldım heleki a3 3.2 ile fena oldu 😀 çok sevdim ama yeni araba ekledim onlarda gözel odlu ama bi hata oyunu silmeme neden oldu  herneyse çok aşığım o oyuna sabırsızlıkla bekliyorum…. AMA İNŞ O SALAK SÜREKLİ AYNI ŞEYİ SÖYLEYEN İĞRENÇ SESLİ ERKEK SESLİ POLİSLERİN ÇEVİRMEDE TAŞ GİBİ HATUN ÇIKMALARI GICIK EDİCİYDİ …O OLMASIN

 2. bluetime

  1.si çok iyi kodlanmıştı 7900gs te iyi ayarlarda ki grafikleri tatmin ediciydi akıcı bir şakilde oynayabiliyordum.

  free style oyun olması da cabası umarım daha da geliştirmişlrdir video da öyle gözükmüyo ama…

 3. cesko

  ben bu oyunu seviyorum hem arabayı kullanıyon hem de istediğin mp3 şarkısını yada radyo yu salabilirorsun her şey gerçek sanki binlerce dolar verip de senin olmuş gibi tabi otostop tan aldığın hatun da cazibesi

Bir cevap yazın