Test Drive: Unlimited 2’den Çok Özel E3 2010 Videosu

Vivaldi eşliğinde Ibiza ortamlarına akıyoruz…

Kabul ediyorum; Test Drive: Unlimited’ı beğenmediğimi açıklayıp ikinci oyun için daha umutlu olduğumu belirttikten sonra, manavın yolunu bulamazken O’aho’daki tüm sokakları ezberlemiş arkadaşların kalbini kırdım birazcık. Tabii Mahatma Gandhi’nin de söylediği gibi; “hata yapma özgürlüğümüz olmasaydı özgürlüğe sahip olmanın hiçbir anlamı olmazdı” değil mi? Bu yüzden tekrar etmekten alıkoyamıyorum kendimi: Test Drive: Unlimited gerçekten başarısız bir oyundu.

Ne var ki, bu Eden Games’in Test Drive: Unlimited 2’yi ilk oyunun fanatikleri için 24 Eylül’e yetiştirmeye çalışmasına engel değil. Bir yanda da merakla beklenen E3 2010 gösterimi var pek tabii…

Test Drive: Unlimited 2 için bugün yayınlanan E3 2010 videosuysa aslında bu oyun hakkında bilmek istediğimiz her şeyi anlatır nitelikte. Pahalı arabalar, zevkimize göre dekore edebileceğimiz havuzlu villalar, özelleştirebileceğimiz bir ana karakter… Yani bu günlerde banka soymadan (veya bir ülke yönetmeden) sahip olmanın tam anlamıyla imkansız olduğu şeyler bizleri bekliyor bu yeni yarış oyununda. Tabii göze hoş gelen görseller ve devasa bir oyun dünyası da cabası. Test Drive: Unlimited 2’de ilk oyundaki O’ahu’nun yanı sıra Ibıza ortamlarına da akabileceğimizin altını çizeyim.

Bilmeyenler için videoya Vivaldi’nin Dört Mevsim keman konçertosunun ikinci kısmı olan Yaz (L’estate)’dan meşhur Presto bölümünün eşlik ettiğini belirteyim.

İyi seyirler…

3 Yorum

  1. Ziyaretçi

    ah bide videoyu izleyebilsem 🙁 video görünmüyor. hükümetimiz saolsun yasaklar yüzünden ve dns değiştirmekten video izleyemez olduk. 2 farklı dns yazdığım halde yine açılmadı.

Bir cevap yazın