Test Drive Unlimited 2 İçin Kapalı Beta Başvuruları Başladı

Bu ay araba yarışı severler, Blur ve Split Second oyunlarıyla kendilerini tekrar monitör başında buldular. Fakat bu iki oyunun da bazıları için can sıkıcı olabilecek bir özelliği var; her iki oyun da gerçekçi değil. Ne araba yarışları, ne sürüş dinamikleri… Her iki oyun da saf eğlence felsefesi ile geliştirilmiş.

Peki, lisanslı arabalarla gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak isteyenler için bir oyun yok mu? Var, Test Driver Unlimited 2. Fakat İlk oyundan daha keyifli bir deneyim sunmasını beklediğimiz Test Driver Unlimited 2, bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürülecek. Fakat şanslıysanız, bu kadar uzun süre beklemek zorunda değilsiniz.

Test Drive Unlimited 2 Mercedes

Beta haberlerini kaçırmayan sitemiz, sizler için Test Driver Unlimited 2 kapalı beta başvurularının başladığını öğrendi. Buraya tıklayarak Test Driver Unlimited 2 kapalı beta için hemen başvuru yapabilirsiniz. Betanın ne zaman başlayacağı ve kaç kişinin betaya kabul edileceği henüz belli değil.

Son bir not: beta başvuru koşullarını okuyun ve beta için aranan şartlara uygun değilseniz lütfen beta için başvuru yapmayın. Geçen sefer olanları hatırlatmama gerek var mı?

Bir cevap yazın