Test Drive: Ferrari’den Yeni Detaylar Yeni Ekran Görüntüleri

Slightly Mad Studios, merakla beklenen yeni oyunlarından yeni ekran görüntüleri yayınladı.

Kasım ayında sürpriz bir şekilde duyurulduğundan bu yana Test Drive: Ferrari hakkında çok fazla detay paylaşılmamıştı. Evet, bu bir Test Drive oyunu olacaktı ve muhtemelen Ferrari hayranlarını mest edecek birçok canavarı da monitörlerimize taşıyacaktı. Ancak daha fazlasını bilmiyorduk açıkçası. Neyse ki geçtiğimiz günlerde yayınlanan videonun ardından etkileyici ekran görüntüleriyle birlikte ufak tefek detaylar da su yüzüne çıkmaya başladı.

En son Need For Speed Shift 2 Unleashed’in altına imza atan İngiliz geliştirici Slightly Mad Studios’un geliştirdiği oyundan gelen detaylar şu şekilde:

Test drive ferrari ss 1

  •  Oyunda Ferrari’nin 65 yıllık görkemli tarihinden 52 araç yer alacak. Yani birçok “vintage” canavarı da kullanma şansına erişeceğiz. Ferrari 312 dediğinizi duyar gibiyim. Evet!
  • Araçların içleri de gerçekleriyle birebir aynı tasarlanacak. Sonuçta bu bir Test Drive oyunu.
  • Görsel açıdan da yüksek poligonlu araçlar, etkileyici yansıma efektleri ve göz dolduran çevre modellemeleri bekleyebiliriz. Oyun Slightly Mad Studios’un NFS: Shift serisinde kullandığı teknolojiyi kullanıyor.
  • Stüdyodan gelen bilgiler Test Drive serisinin sokak yarışı köklerinden pistlere doğru bir geçiş yaptığını gösteriyor.

  • Spa, Monaco, Nurburgring ve Silverstone gibi birçok gerçek pist lisanslanmış.
  • Oyunun fizik motoru da Shift 2’nin elden geçirilmiş hali. Ancak Shift 2’deki kask kamerası büyük bir ihtimalle Test Drive: Ferrari’de yer almayacak.
  • Oyun bir terslik olmazsa Mart ayında PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflarda olacak. Oyunu Big Ben Interactive dağıtacak.

Yayınlanan ekran görüntülerine yakından bakmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli. Oyunun ilk videosunu ise hemen aşağıda bulabilrisiniz.

İyi seyirler.

3 Yorum

  1. xpugur

    hep yarış tek yarış … test drive unlimited ve komyonlarla eşya taşıdığımız özgürce gezebileceğimiz güzel bi oyun yok gibi… ((tdu ve tdu 2 bu büyük açığı kapatıyor ama arabalar çok lüks, günlk kullanılan arabalar olcak ada da hız sınırlarını aşmadan yokuş yukarı çıkarken arabanın zorlandığını hissettiricek bi oyun yapmıyolar sinir oluyorum yaa :@ .. .her oyun yarış amaçlı yarışa yarışa bitmedi bu oyunlar ne yaa !! hayır yarış oyunlarında yeni bişilerde yok …

Bir cevap yazın