Teknobiyotik’ten Kasa Hediyeli Anket

Teknobiyotik Logo


Teknobiyotik‘in desteğiyle AeroCool VS-9 550 W kasa hediyeli anketimiz başlamıştır. 31 Aralık gecesine kadar sürecek ankete katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki soruları cevaplamak. AeroCool VS-9 incelememize buradan ulaşabilirsiniz.


AeroCool VS-9 550W


Not: Kazanan talihli Milli Piyango’nun yılbaşı çekilişinde en büyük ikramiye çıkan numaranın katılımcı sayısına göre modunun alınmasıyla belirlenecektir.


Bu anketi cevapladıktan sonra 2010’un en iyilerini seçtiğimiz anketlere de katılmayı unutmayın.


Milli Piyango’nun 31 Aralık 2010 yılbaşı çekilişinde en büyük ikramiye kazanan bilet numarasının (8821270) toplam katılımcı sayısına (653) göre modunun alınmasıyla belirlenen kazanan okurumuz 546 sıra numaralı Metin Özcan olmuştur. Kendisini tebrik ediyoruz.

10 Yorum

  • Hamdi Kellecioğlu

   Ne yazık ki kullandığımız Google’ın Form hizmetinin katılımınızı onaylayan bir mail gönderme özelliği yok. Sadece formu göndere bastıktan sonra üst kısımda Katılımınız için teşekkür ederiz yazısı çıkıyor.

   İki kere katılım tespit edildiğinde en son katılımınız geçerli sayılacaktır.

 1. üye:sinanyc

  formu doldurdum fakat çok az bir kaç soru ile  geçiştirme gibi geldi bana oysa sorulacak en az 10 yada 15 soru olmalıydı kasa okadar önemli bir şeyki soğutma,güç kaynağı ,tuş yerleri ,usb  gibi arabirim bağlatı fazlalığı yada nebiliyim uzaktan kumanda ile on,off yapabilme gibi  bir kaç tane daha sorular olmalıydı  derim….

  not : herkese bol şanslar 🙂

Bir cevap yazın