Team Fortress 2’nin Değişimi Devam Ediyor

Team Fortress 2’yi ilk çıktığı günden bu yana oynayanlar, oyunun ilk halinden şimdiki haline kadar yaşadığı değişim sürecini şaşkınlıkla izlediler. Güncellemeler, her karaktere yeni silah eklemenin yanı sıra değişen kıyafetler ve ilginç, rastgele edinilen eşya sistemini de getirdi.

Oyunun türüne göre bu güncellemeler Team Fortress 2’yi bambaşka bir boyuta taşıdı dersek hata yapmış olmayız. Ayrıca oyunculara bakacak olursak bu durumdan rahatsız oldukları söylenemez. Hatta oyuncular bu değişimi bir adım ileriye taşıyor. O kadar fazla modifikasyon oluşturuyorlar ki inanın takip etmekte zorlanıyoruz.

Karakterlerini biraz daha kişiselleştirip oyunu daha eğlenceli bir hale getirmek isteyenlere aşağıda birkaç seçenek sunduk.

tf2-rome-soldier

Romalı Soldier Sınıfı

tf2-engineer-mario

Engineer Mario 🙂

tf2-Darth-Vader-pyroo

Darth Vader Pyroooooo

Eğer bu başlıkları, şapkaları ve kıyafet modlarını denemek istiyorsanız buraya bakmanız yeterli olacaktır.

Not: Eğer girdiğiniz sunucu bu modları desteklemiyorsa değişiklikleri sadece siz görüyorsunuz.

1 Yorum

  1. Taner Özsoy

    Not kısmında ufak bir yanlış yapılmış. Kendi bilgisayarımıza yüklediğimiz(değiştirdiğimiz)  herşeyi sadece kendimiz görürüz. Başka oyuncular bunu göremez. Sunucu pure 2 ise bu tip bir temalar yüklendiğinde sunucu girişe izin vermez. Pure 1(izin verilmiş) veya pure 0 ise farklı tema kullanmanıza bakmaz ve sunucuya girişde sizi atmaz.

Bir cevap yazın