Team Fortress 2 Engineer Güncellemesine Hazırlanın (Video)

Team Fortress 2’nin çıkışından bu yana iki seneden fazla süre geçti ve bu iki sene boyunca oyunun ilk çıktığı haliyle şimdiki geldiği nokta arasında muazzam bir fark var. Valve, adeta güncellemelerle Team Fortress 2’yi baştan geliştirdi. Aslında, bazen Team Fortress 2 tamalanmamıştı da biz de deney faresi miydik diye düşünmüyor da değilim.

Yok yok deney faresi değiliz sadece daha önce Valve’nin yaptığını hiç bir oyun firması yapmadı da o yüzden bünye alışkın değil. Bilmiyorum Valve, Team Fortress 2 için daha ne kadar güncelleme geliştirecek ama karakter güncelleştirmelerinin son halkası olacak olan engineer (mühendis) güncellemesi yakında gelecek gibi. Zira Valve, engineer güncelleştirmesi için bir teaser videosu yayınladı. Sevgili engineer’ımız harıl harıl bir şeyler üstünde çalışıyor. Hıımm, bu ne olabilir ki? Düşmanlarınızın yerini gösteren bir radar? Bilmiyorum sadece tahminde bulunuyorum.

Bu arada Valve takvimine baktık ama ne yazık ki, takvimde “coming soon” için bir açıklama belirtilmemiş. En iyi ihtimalle önümüzdeki ay diyelim o zaman.

Sanırım, TF2’ye geri dönüş vaktim geldi…

1 Yorum

Bir cevap yazın