Syndicate’ten Yeni Co-op Oynanış Videosu

Starbreeze Studios, merakla beklenen oyunlarından yeni bir co-op videosu yayınladı. Ayrıca co-op demosu da yolda.

Enclave ve The Chronicles of Riddick gibi başarılı oyunlardan tanıdığımız Starbreeze Studios’un geliştirdiği ve bizleri 2069 yılında dünyanın artık hükümetler yerine mega şirketler tarafından yönetildiği çarpıcı bir gelecek senaryosuna götürecek Syndicate, yeni co-op videosuyla karşımızda.

Bullfrog’un 90’lı yılların ortasında çıkardığı gerçek zamanlı izometrik taktik aksiyon oyunu Syndicate’in bir FPS olarak yeniden hayat bulacak olması, eski oyuncuları ne kadar tatmin eder bilemiyorum. Ama yoğun cyberpunk atmosferi ve kullanma imkanı bulacağımız enteresan silahlarıyla bu yeni Syndicate de bu yılın çarpıcı oyunlarından biri olabilir. Tabii önce görsel kalitenin birkaç seviye atlaması gerek.

Syndicate bir aksilik olmazsa 24 Şubat’ta PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflarda olacak. Co-op demosunun ise Ocak ayı sonunda yayınlanması bekleniyor.

Yayınlanan yeni video ise bizleri oyunun 4 kişiye kadar destek verecek co-op modundan alınmış dört dakikalık yoğun bir çatışmaya götürüyor.

İyi seyirler.

1 Yorum

  1. marti

    laflar hazırladım ve başlıyorum.kardeşim bu ne yahu?yıl olmuş 2012 hala inanılmaz keskin animasyonlar görüyoruz,o nişangahtan bakma olayı nedir,salise bile geçmeden tık diye,olur mu öyle şey?sonracıma efendim kayan adamlar mı dersin,5metreden atlayıp yere düşünce sarsılma ihtiyacı duymayan odunlar mı dersin,hep aynı şekilde ölen düşmanlar mı dersin,ne kadar vasatlık varsa oyun bünyesinde toplamış anacım,renkli cancanlı hud yaparak olmuyor bu işler.3 sene önce çıksaydı vasat derdim,şimdi vasatın da altında,yazıklar olsun.

    AYRICA KONSOLDA FPS OYNANMAZ LAN!HEP MASON OYUNLARI BUNLAR

Bir cevap yazın