Supreme Commander 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Türkçe düzgün bir cümle kurma becerisinden bile yoksun bir oyun sitemizin yazdığının aksine, sadece Gas Powered Games tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından dağıtılacak, gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Supreme Commander 2’nin sistem gereksinimleri açıklandı.

Minumum Sistem Gereksinimi

İşletim sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7
İşlemci: 2.6 GHz
Bellek: 1GB RAM (XP) 1.5GB RAM (Vista/Windows 7)
Grafik Kartı: 256 MB VRAM DX9 Shader 3.0
Hard Disk: 4-5 GB
Geniş bant internet

Önerilen Sistem Gereksinimi

İşlemci: 3.0 GHz Dual Core AMD or better
Bellek: 2GB RAM
Grafik Kartı: ATI Radeon X1800 ve benzeri  256 MB RAM Shader 3.0

Sistem gereksinimleri makul gözüküyor.

Gas Powered Games, ilk Supreme Commander oyununda  yaşanan performans ve karmaşa problemlerinin Supreme Commander 2 ile birlikte düzeltildiğini ve oyunculara çok daha keyifli bir oyun deneyimi yaşatacaklarını açıklamıştı. Gerçekten ilk oyun, tam bir sistem canavarı olmuş, uzun bir süre işlemci testlerinde aranan oyun haline gelmişti. Bakalım GPG, gerçekten Supreme Commander 2 ile bu sorunların üstesinden gelebilecek mi?

Oyun, PC için 6 Mart’ta, Xbox 360 için ise 16 martta piyasada olacak. (Ülkelere göre farklılık gösterebiliyor oyun çıkış tarihleri)

Not: Yanlış anlaşılmasın, oyun dağıtımı yapan firmalar, anlaşmalı oldukları firmaları denetler ve yönlendirirler (EA ile Bioware gibi). Bunun dışında, dağıtımcı ve yapımcı firmalar tarafından ortak geliştirilen bir oyun, önceden açıklanır.

Bir cevap yazın