SteelSeries Özelleştirilebilir The Shift Oyuncu Klavyesini Tanıttı

Hep böyle bir klavyenin hayalini mi kuruyordunuz?

Canon’un ne işe yarayacağını tam olarak kestiremediğimiz X Mark I faresinden sonra, yine sıra dışı bir ürün duyurusu ile karşınızdayız. Ama bu sefer daha mantıklı ve kimlere hitap ettiğini tahmin edebildiğimiz bir ürün var haberimizde.

SteelSeries, The Shift adını verdiği yeni özelleştirilebilir klavyesini duyurdu. The Shift’i özel kılan QWERTY tuş takımının Aion, World of Warcraft: Wrath of the Lich King ve StarCraft II: Wings of Liberty gibi farklı oyunlara özel lisanslı tuş takımları ile değiştirilebiliyor olması.

SteelSeries The Shield

The Shift’in tuş takımını üç farklı yükseklik seçeneği ile dilediğiniz gibi de ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca klavyenin kendisi için de ekstra yükseklik ayarları bulmak mümkün. Klavyenin diğer özellikleri ise şöyle:

  • Altın kaplamalı 3.5 mm hoparlör ve mikrofon girişi
  • 2 x USB 2.0 girişi
  • Profiller devreye girdiği zaman sizi uyaran LED aydınlatmalar

Tabi ki oyunculara yönelik geliştirilmiş bir klavyede önceden ayarladığınız tuş kombinasyonlarını hafızasında tutan makro tuşlar olmazsa şaşırırdık. The Shift’de de üç adet makro tuşu var ve makro tuşlar, yedi adete kadar tuş kombinasyonunu hafızasında tutabiliyorlar.

İlginizi mi çekti? O zaman fiyat bilgisini de paylaşalım. Klavyenin QWERTY tuş takımlı standart versiyonun yurtdışı satış fiyatı $89.99/ €89.99. Ayrıca almak istediğiniz her tuş takımı içinse $24.99 USD/ €24.99’u gözden çıkarmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın