Steam’e Alternatif Ücretsiz Oyun Rehberleri

Her yıl onlarca oyun alıyorsunuz (?) ama aldığınız oyunu nasıl oynayacağınızı biliyor musunuz? Evet, kutulu satılan oyunlarla birlikte oyun dinamiklerini anlatan ufak bir rehber de geliyor fakat girilmemiş delik, görülmemiş kapı bırakmak istemeyenler için oyun firmaları, birde oyun rehberi hazırlıyorlar. Yok yok bu rehberler ücretsiz falan değil. Rehberlerin fiyatı genelde 10 ila 20 dolar arasında değişiyor.

Steam ile bu oyun rehberleri artık dijital ortama geliyor. Üstelik çok daha interaktif bir şekilde; zira yazılı oyun rehberleri yerine Steam’de satılan dijital oyun rehberlerinde videolarda var. Ayrıca Steam, herkesin bu rehberlerle tanışması için bir süre rehberleri yarı fiyatına satıyor.

Güzel bir haberimiz daha var, oyunlar hakkında video, resim, hatta tarihi bilgi bile bulabileceğiniz bir dijital rehberimiz daha var. Ve işin güzel yanı bu dijital rehber tamamen ücretsiz. Buraya tıklayın ve anında ücretli Steam rehberleri yerine, ücretsiz rehberinize kavuşun.

Not: Son paragraftaki espriyi Joystiq sitesinde gördüm ve hoşuma gittiğini için burada tekrarladım). Sonra kaynak yazmıyor demeyin bize 🙂

3 Yorum

Bir cevap yazın