Steam’den Karlı Hafta Sonu İndirimi

Steam’de hafta sonu indirimi Crysis ve Overlord serileri için geldi. Bu hafta sonu indiriminin Crysis gibi halen serverları açık olan ve harıl harıl oynana bir oyuna denk gelmesi cidden sevindirici.

  • Crysis  $14.99 USD
  • Crysis: Warhead  $14.99 USD

Eğer isterseniz bu iki oyunu bir arada Complete Pack adı altında $29.98 USD değerine de satın alabilirsiniz. Crysis serileri hafta sonu indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz

steam indirim haber 2

  • Overlord $1.50 USD
  • Overlord: Hell Rising  $2.50 USD
  • Overlord 2 $7.50 USD

Aynı Crysis serilerinde olduğu gibi isterseniz Overlord için de bir Complete Pack mevcut. Değeri ise şuan $8.75 USD. Overlord serileri hafta sonu indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Biz bu tür güzel oyunlar indirime girdikçe sizi haberdar etmeye devam edeceğiz. Steam’i seviyoruz…

Ayrıca bilmeyenler için Steam; Valve tarafından geliştirilen dijital dağıtımcılık, dijital haklar yönetimi, çoklu oyuncu ve iletişim platformudur. İnternet üzerinden çok sayıda oyun ve oyunlarla ilgili materyal yayınlayan, bağımsız bir geliştiricinin yaptığı küçük oyunlardan dünyanın en popüler oyunlarına kadar birçok oyunu satın alma imkanı sunan büyük bir ağdır. Steam hakkında daha fazla bilgi için buraya bakmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın