StarCraft Topluluğu Federasyonla Buluşuyor

StarCraft oyuncuları, Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu ile bir araya geliyor.

Uzun soluklu bir çalışmanın ardından geçtiğimiz aylarda kurulumu tamamlanan Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu ile ülkemizin artık elektronik oyunlar konusunda hızlı bir gelişme içine gireceği şüphe götürmez. Listenin ilk sırasında ise elektronik sporlar var pek tabii. Görünüşe bakılırsa bu konudaki ilk çalışmalar da yoğun bir şekilde başlamaya çok yakın.

Ülkemizin en aktif oyuncu topluluklarından olan StarCraft topluluğu, 24 Eylül Cumartesi tarihinde saat 11:00’de İTÜ Teknokent ARI-4 binasında Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu ile bir araya geliyor. Topluluktan gelen açıklama şu şekilde:

Starcraft topluluğu olarak Starcraft’ın ülkemizdeki geleceğini birlikte konuşmak üzere 24 Eylül 2011 Cumartesi günü TÜDOF ile buluşuyoruz ve federasyon ile Starcraft camiasını bir araya getiriyoruz .

Tüm Starcraft oyuncularının/severlerinin katılabileceği, tanışma toplantısı şeklindeki kokteylde, Starcraft ve oyuncuları için yapılabilecekler, bizlerin istekleri, hayalleri ve belirtmek istediğimiz konular, TÜDOF’un şu anki vizyonu ve çalışmaları detaylı bir şekilde TÜDOF başkanı Mevlüt Dinç ile görüşülecek.

Aktif bir topluluk olarak, Starcraft’ın ülkemizdeki geleceği için fikir paylaşımında bulunmak ve federasyon ile sağlıklı bir diyalog kurmak için tüm Türk Starcraft oyuncularını ve Starcraft severleri bu toplantıya bekliyoruz.

Yer: İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent ARI-4, Maslak, İstanbul
Zaman: 24 Eylül 2011 Cumartesi – 11:00 – 13:00
İletişim: bilgi@starcraftturkiye.com

Katılımınızı Facebook’daki Etkinlik sayfasında belirtmenizi önemle rica ederiz.
http://www.facebook.com/event.php?eid=269340086418572

StarCraft Topluluğu TÜDOF Buluşması

Bir cevap yazın