Starcraft 2’nin TV Reklamları mı Bunlar?

Activision-Blizzard, henüz Starcraft 2’nin resmi çıkış tarihini açıklamadı ama bazı kaynaklara göre Starcarft 2, 2010 ilk yarısında piyasaya sürülecek. Peki, bu tarih doğru olabilir mi?

Bugün internete düşen Starcraft temalı üç adet TV reklamı, Starcraft 2’nin 2010 ilk yarısında piyasaya sürüleceği iddiasını bir hayli kuvvetlendiriyor. Her ne kadar reklamlarda Starcraft 2 adı geçmese de reklamların sonundaki  “D-Day 2010. 05. 22.” tarihi ve reklamlarda kullanılan Starcraft teması, bu reklamların Starcraft 2 ile bağlantılı olduğu izlenimi verdi bizlere.

Reklamlardaki tek kahraman Starcraft’da değil, bir de “Korean Air” hava yolu şirketini görüyoruz. Blizzard, “Korean Air” ile ortak Starcraft 2 reklamları mı çekiyor? Yoksa “Korean Air”, Starcraft 2 üzerinden reklam mı yapıyor. “D-Day” acaba “Korean Air”in bir sürprizi olarak mı karşımıza çıkacak?

Tüm bunlar şimdilik birer soru işareti. Çok yakında işin gerçeğini anlayacağız. Eğer 2010. 05. 22. Starcraft 2’nin çıkış tarihi ise, Starcraft 2’ye çok yakınız demektir. Bu arada videolar çok eğlenceli mutlaka izleyin!

3 Yorum

Bir cevap yazın