StarCraft 2 Cep Yakacak

StarCraft 2’nin koleksiyon paketi geçtiğimiz gün duyuruldu. Starcraft 2 Collector’s Edition var olan zengin içeriği ile oyun severler için oldukça ideal gözüküyor.

“Oyuncularımızla birlikte StarCraft evrenini tekrar ziyaret edebilmeyi 10 yılı aşkın süredir iple çekiyorduk, bu büyük olayı kutlamak adına oyuncularımıza benzeri olmayan bir koleksiyon versiyonu sunmak istedik.” – Blizzard’ın CEO’su Mike Morhaime

Mike Morhaime’nin sözleri güzel ama StarCraft 2’nin fiyatı dudak uçuklatıcı. Bana kalırsa “10 yılın acısını çıkaracağız wöbele göbeleeaea” demesi daha iyi olurdu.

Starcraft 2 Collector’s Edition içeriği:

 • The Art of StarCraft II: Wings of Liberty, oyundan çizimler içeren 176 sayfalık kitapçık.
 • İçinde orijinal StarCraft ve StarCraft: Brood War genişleme seti bulunan, Jim Raynor’ın künyesinin bir kopyası şeklinde tasarlanmış özel 2GB USB flaş bellek.
 • Bir saati aşkın geliştirici röportajı, yönetmenin yorumlarıyla sinematik görüntüler ve fazlasını içeren sahne arkası DVD’si.
 • Oyundan 14 müziğin yanı sıra özel bonus müzikler de içeren resmi StarCraft II: Wings of Liberty müzik CD’si
 • StarCraft çizgi romanı, çizgi roman serisinin öncü kitabı.
 • Bir Battle.net hesabındaki tüm World of Warcraft karakterlerine uygulanabilecek, özel World of Warcraft® mini Thor oyun içi peti.
 • Battle.net profili için özel portreler, oyundaki birimlerinizi özelleştirecek etiketler ve Terran Thor biriminin görsel olarak benzersiz bir versiyonunu içeren özel Battle.net indirilebilir içeriği.

Standart paket, eğer Euro daha da artmazsa, tam 120 TL. Koleksiyon paketi ise 180 TL’ye tekabül ediyor.

9 Yorum

 1. güzel insan

  Bi an koleksiyonu 120 sandım,ne var bunda falan diye düşünürken gerçeğin farkına vardım.Hey maşallah blizz ne diyeyim ben sana milleti wowla sömürdüğün yetmedi mi

 2. Ziyaretçi

  60$ ve 100$ olarak belirlendi fiyatları ve hiç de pahalı değiller. Assassin’s Creed 2 gibi maksimum 1 hafta oynanacak bir oyuna verilen para ile DRM eziyeti çekmeden senelerce oynanacak StarCraft 2 için gayet normal bir miktar. Battle.net 2.0 gibi bir platform da bonus olsun.

 3. Ziyaretçi

  Ayrıca oyunun tüm haklarının Rusya’da yerel bir firma tarafından satın alındığını ve sadece Rusya içerisinde 1 yıl boyunca 17$’a satacağını da belirtelim (:

 4. ecarpar

  !80 değil 200 de olsa verilir Star Craft a ilkni halen oynayanb irisi olarak bu fiyata bu özelliklerle değer. Sırf Jim Raynor’ın künyesinin bir kopyası şeklinde tasarlanmış özel 2GB USB flaş bellek için o pakette alınır. 

Bir cevap yazın