StarCraft 2 Beta’ya Ara Veriliyor, BlizzCon Biletleri De Yolda

StarCraft 2 Logo

StarCraft 2

Geçen pazartesi Blizzard firması StarCraft II için ilk etabın sonuna gelindiğini açıkladı: Wings of Liberty beta programına 31 Mayıs 2010 tarihinde ara verilecek. Beta programının birkaç hafta kapalı kalacağı esnada StarCraft II takımı ikinci ve son test aşamasına hazırlık olacak donanım ve yazılım ince ayarlarını yapacaklar.

Blizzard “Oyunun çıkış tarihinden birkaç hafta önce sistem tekrar kullanıma açmayı ve son testleri tamamlamayı planlıyoruz. İleriki bir tarihte beta testlerin son aşamasına ilişkin bazı ayrıntıları da paylaşacağız. Biz şimdiye kadar beta testlerimize katılan tüm oyunculara emekleri, ilgileri ve hevesleri nedeniyle çok teşekkür etmek istiyoruz ve StarCraft 2’nin çıkış tarihi olan 27 Temmuz 2010’a kadar beta testleriyle ilgili değerli fikirlerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz” diyor.

Geçen salı yapılan açıklamada BlizzCon 2010 biletlerinin de 2 Haziran 2010 Çarşamba ve 5 Haziran 2010 Cumartesi günlerinde, iki etapta satışa çıkacağı belirtildi. Toplantı ise 22-23 Ekim 2010 tarihinde Anaheim Kongre Merkezi, Kaliforniya’da yapılacak. Biletler 150 USD’ye satılacak, ancak 39.95 USD ödeyenler toplantının çeşitli yerlerinden yapılan canlı yayınlar arasından seçim yapabildikleri bir internet yayınını izleyebilecekler.

BlizzCon 2010 biletleri Battle.net hesapları üzerinden alınabilecek.

Bir cevap yazın