Star Wars: The Old Republic’e İlk Büyük Güncelleme Yolda: Rise of the Rakghouls

Rakghoul’lar yükseliyor…

BioWare’in çiçeği burnunda MMO’su Star Wars: The Old Republic, ilk büyük güncellemesine önümüzdeki hafta içinde, 17 Ocak’ta kavuşuyor: Rise of the Rakghouls…

İsmini Sith Lordu Karness Muur’un yarattığı sevimsiz ve son derece bulaşıcı mutantlardan alan bu dev güncelleme ile oyuna biri Flashpoint biri de Operations olmak üzere iki yüksek seviye grup içeriği geliyor.

Yeni Flashpoint’in adı Kaon Under Siege. Bu görevde oyuncular Tion Hegemonyası altındaki Kaon gezegenine giderek ortamı Rakghoul istilasından arındırmaya çalışacaklar. Bu içerik sadece oyunun seviye sınırı olan 50’ye ulaşmış oyunculara açık olacak.

Karagga’s Palace’ta ise oyuncular 8 veya 16 kişilik takımlar halinde Karagga ve Hutt kartelini alaşağı etmeye çalışacaklar. İçerik Normal, Heroic ve Nightmare zorluk seviyelerinde oynanabilecek.

Rise of the Rakghouls, bu yeni içeriklerin yanı sıra sınıflar arası bir takım dengelemeler ve başta anti-aliasing problemleri ve WarZone PvP’lerine eklenecek kademelendirme sistemi olmak üzere irili ufaklı birçok güncellemeyle birlikte geliyor.

Yayınlanan videoyu ise hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

2 Yorum

Bir cevap yazın