Star Wars: The Force Unleashed 2 Kapak Resmi Yayınlandı

Lucas Arts, gelecek hafta yayınlanacak çok özel The Force Unleashed 2 videosu öncesi oyunun merakla beklenen kapak resmini oyun dünyasıyla paylaştı.

Oynanış mekaniklerindeki eksiklikler yüzünden birçok Star Wars hayranını üzse de; muhteşem hikayesiyle kendini affetirmeyi başaran Star Wars: The Force Unleashed’in bir devam oyununa kavuşacağı, 2009 Spike TV Video Oyun Ödülleri gecesinde açıklanmıştı hatırlarsanız.

Bu gecenin ardından da The Force Unleashed 2 ile ilgili gelecek bilgileri merakla beklemeye başladık. Dileğimiz oynanış mekaniklerinde daha fazla varyasyon ve daha rafine grafiklerdi. Neyse ki Lucas Arts, bizleri fazla merakta bırakmayarak bu dileklerimizin gerçekleşeceğini; özellikle de oynanış mekaniklerinde birçok sürprizin yer alacağını müjdeledi. Bir Tie-Fighter’ı kontrol etmek veya çift lightsaber ile terör estirebimek gibi…

Peki bütün bunlar merakımızı gidermeye yetti mi? Elbette hayır.

Neyse ki Lucas Arts, önümüzdeki günlerde bizlere bir güzellik yapıp The Force Unleashed 2’nin üzerindeki sis perdesini Spike TV’de yapılacak özel bir gösterimle kaldırmayı düşünüyor. Yani dananın kuyruğu yakında kopmaya başlayacak. Bizlere de bugün yayınlanan enfes kapak resmine göz atmak kalıyor şimdilik.

Star Wars: The Force Unleashed 2, ilk oyundaki olayların 6 ay; Star Wars IV: A New Hope’un da tam 1 yıl öncesinde geçecek. Darth Vader’in çırağı Galen Marek’in klonlarından birini yöneteceğimiz bu karanlık macera, 2010’un sonlarına doğru Xbox 360, PS3, Wii, PSP, iPhone ve PC platformları için raflarda olacak (bir an PC yok sandınız di mi?)

Star Wars The Force Unleashed 2 Box Art

Star Wars The Force Unleashed 2 Kapak Resmi

Bir cevap yazın