Star Wars: The Force Unleashed 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Lucas Arts, E3 2010’u bekleyemedi.

Lucas Arts’ın merakla beklenen yeni Star Wars oyunu The Force Unleashed 2’nin kapak resmini üç gün önce sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız. Bugünse oyunun çıkış tarihi kesinlik kazandı.

Lucas Arts’tan yapılan açıklamaya göre, Darth Vader’ın çırağı Galen Marek’in (Starkiller) klonunun hikayesine odaklanacak  ve ilk oyunun 6 ay sonrasında geçecek The Force Unleashed 2 ile Ekim’in 26’sında buluşacağız. Ne var ki, bu tarihin Kuzey Amerika için olduğunu söylemeliyim. Yine de büyük bir terslik olmazsa The Force Unleashed 2, Atlantik’in bu kıyısına 29 Ekim’de ulaşacaktır.

Peki Star Wars: The Force Unleashed 2’de oynanış açısından ne gibi yenilikler bekliyor bizleri?

Çift lightsaber kullanabilme, force fury modu, çok daha fazla kombo çeşidi, Tie-Fighter kullanabileceğimiz bir bölüm, düşmanın zihnini kontrol edebileceğimiz mind trick… Bu güzelliklerin üstüne bir de boss dövüşlerini elden geçirirlerse hiç fena olmaz. Ayrıca ilk oyundan bu yana geçen zaman zarfında, görsel kalitenin ve Euphoria fizik motorunun birkaç adım ileriye taşındığından da şüphemiz yok.

Yine de Lucas Arts’ın The Force Unleashed 2 için hazırladığı asıl sürprizleri görmek için E3’ü beklememiz gerekiyor. Şimdilik oyun içinden alınmış bu enfes ekran görüntülerine bakmaktan başka bir çaremiz yok gibi. Daha fazla ekran görüntüsü için buraya tıklayarak Star Wars: The Force Unleashed 2 galerimize ulaşabilirsiniz.

Star Wars TFU2 1

3 Yorum

  1. Vernoncougar

    Guzel bır haber tesekkurler Ugur, sıkıcı ıs ortamında ıyı oldu bu. Zevkle oynanır tahmın ederım ve gorsel kalıtede eklenınce ortaya harıka seyler cıkar mutlaka. Ekım de grafık kartlarınıda yenılerız boylece, teknolojının gerısınde kalmayalım degılmı?

Bir cevap yazın